0
clear
  • Prosumer Изборот на Природни Бамбус ТВ Вртливата се Залагаме за ЛЕР/LCD TV, 21 инчен База на Површината – Црна
  • -20%
  • -20%
Prosumer Изборот на Природни Бамбус ТВ Вртливата се Залагаме за ЛЕР/LCD TV, 21 инчен База на Површината – Црна

Prosumer Изборот на Природни Бамбус ТВ Вртливата се Залагаме за ЛЕР/LCD TV, 21 инчен База на Површината – Црна

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

ЗДРАВ И АТРАКТИВНИ : совршено избалансиран, трајни и атрактивни ротирачки ТВ стои дека безбедно да има мали до големи LED/LCD Телевизори или компјутерски монитори и ви овозможува да го екранот за 360 степени за совршен агол на гледање во секое време.МАЗНА 360° на РОТАЦИЈА : Цврсто-изградена swiveling ТВ застане за Телевизори со центар стојат, поддржува рамни екрани тежина до 45 килограми и вклучува трајни 12" дијаметар челик топката имајќи вртливата база дека глајд модели тивко со минимален напор.НАПРАВЕНИ НА ЗЕМЈАТА-ПРИЈАТЕЛСКИ БАМБУС : Swiveling бамбус ТВ стои дека е природно убава и 100% природно собрани од одржлив и супер-обновливите ресурси, направени во одговорни фабрики за поддршка на здрав екосистем.НЕМА СОБРАНИЕ е ПОТРЕБНО : Подготвен да се користи право надвор од кутијата, вклучува не се лизга, не-нула гумени нозе кои ги држат рамен екран Телевизори или компјутерски монитори стабилна во текот на ротација и заштита на вашиот основните мебел.МЕШАВИНИ СО БИЛО ОРКЕСТАРОТ : елегантна алтернатива на ѕид монтирање LCD/LED Телевизори, ова user-friendly вртливата ТВ застане е изграден на природно бамбус насликани црна за да одговара на вашите медиа соба средина или дом за внатрешни работи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100% Microlight.БЛИЗУ НУЛА EMF Нашите електрична ќебе е конструиран за најниска електромагнетна радијација е м

ИСКЛУЧИВО НАМЕНЕТА ЗА DUALSHOCK 4 : Прецизно сечење се вклопуваат Play Sation 4 (PS4 / ТЕНОК / ПРО) контролер совршено

Увезени 50 M Отпорен на Вода 3 Страна Аналогни Лесен Читач.Кварц Движење.Случај Дијаметар : 44.6 mm.Отпорни на

"За 108 Молитва Мала Монистра : 108 е свето број,најчесто 108 монистра,симбол на отстранување на 108 видови на п

Оваа црвено светло уред обезбедува моќни болка, без да предизвика штетни несакани ефекти.Црвено светло

100% Платно.Увезени.Гумен ѓон.Произведено во САД или Увезуваат.Најдете насмевка на тротоарот сурфер кој з

ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : 17"x12"x3" 24 Слотови Дрвени Види Екранот Случај, 24 голем прегради за чување, одличен случај

Обезбедува совршено се вклопуваат со не протекување и исто така ги отстранува учениците и менгеме марк

Памук Полиестер.Сет вклучува три burp облека.Направени со памук полиестер; Влакна исполнет.Мека и нежна н

Претворете го ВАШИОТ ФОТОГРАФИИ ВО НАЛЕПНИЦИ само photo map околу каде што можете да ги пренесете вашите фо

【Мултифункционален】Bao Feng УВ5 R вистинската моќ, таа има Висока / Ниска Моќност Switchable;Со Функција VFO & Мем

✔️ Возило Fitment Информации Заменат истрошени термостат собранието на BMW E65, E66, E67, E85, E60, E61, E83, E83, E64, E81, E90, E9

Нови undermountкабинет дизајн работи со сите бањи.Ништо за да го прикачите на вашиот spa кабинет.Гас пролет assis

【Fitment】 Универзална Собере 2 Барел Mer Carb Carburetor со 3.0 L 4 CYL Моторот 【Заменува】Меркур Морски дел # 70125 A1, Сиер

100% Оптоварување тестирани.Лесно да се инсталира.Обезбедува како нов волан.Дизајниран да се намали стре

【Купи со Доверба】1 година ограничена гаранција.Било каков проблем, ние ќе го реши во 24 часа (наплата / з

Safe материјал : мачка скок мат е изработен од квалитетни PP материјал, кој е сигурен и безбеден за домашни

Замена за Шофершајбната за Миење Црево Тоа може да го заземе местото на вашиот стареење црево,поврзете

[Висока Густина ХранаОдделение Материјал] стаклена чаша е направена од ултрависока јачина на borosilicate ст

Доаѓа во 2 родовонеутрални забава отпечатоци 2ПАКЕТ : 2 ПредИзми Унисекс Памук Муслин Burp Облека со Snap коп

Предниот и задниот дел од апликации достапни.Премиум, висококвалитетни резервни компонента.Обезбедува

Please wait...