0
clear
  • BISupply Тандем Тркала Рампата – 5.5 во Гуми Лифт Приколка Тркала Џек RV Flat Гуми Рампата, Конкавна Преносни Рампата, 1 Пакет
  • -20%
  • -20%
BISupply Тандем Тркала Рампата – 5.5 во Гуми Лифт Приколка Тркала Џек RV Flat Гуми Рампата, Конкавна Преносни Рампата, 1 Пакет

BISupply Тандем Тркала Рампата – 5.5 во Гуми Лифт Приколка Тркала Џек RV Flat Гуми Рампата, Конкавна Преносни Рампата,

DEN 1007.76

Достапност
Достапно за нарачка

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА ЗА ВАШИТЕ ПОТРЕБИ : Овие комунални приколка џек гуми рампи се дизајнирани да се укине тандем оска возила со леснотија и сигурност; 7 инчен (17.5 инчи (14 см) concaved лифт и има вкупна должина од 24 инчи (61 см); Со 8-инчен (20.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

urb Рампата, 5 Pack Гума Патеката Рампи, Тешки 32000 кг Тежина Капацитет на Прагот на Рампата, 2.6 инчи Висок Curbside

★Опис на производот : Овој Производ е рачно изработени, Не Може да Биде Процес на Дефекти, ве Молиме да с

Забелешка : ве Молиме да се Купи Според Мерењето Услови ★Не се Лизга Површината за да се Спречи Дожд и С

Тоа е лесно да им помогнам на инвалидска количка по скалите Материјал : Wood2.Тоа е пријателски за минувачи

Задржување System_Spill Контрола На Палети.Жолта палети се достапни за висока видливост или течни сегрегациј

★Се однесува На : Улици, по Скали, на Жителите, Продавниците за храна, Хотели, Гаражи, Паркинг Места, Влез

Квалитет на Материјалот : Усвојување на високо квалитетни тешки гума, кој е здрав, носатотпорни, стабилн

Бидејќи големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го доби

Време на испорака во Европа и сад е 15 до 25 Дена.Пренослив Дизајн со Користење на Високо Квалитетни Пласт

Безбедноста На Стока.Лична Заштитна Опрема.Респираторни, Слух, Око, Рака и Тело за заштита.Факултативна

【Материјал】 Оваа гума рампата направен од флексибилни висок квалитет на гума е стабилна, водоотпорна

Направен од висококвалитетни ПВЦ материјал, намалување на рампата е притисокотпорни, не се лизга и това

【Лесни & Преносни】 : Направен од лесен, трајни алуминиум, Големина : 60cm(2ft).Употребливи висина опсег : 15cm(6i

Ако имате било какви прашања за време на инсталација или употреба, пишете ни емаил, ние би сакале да им п

(600 lb капацитет).Движечкиот рампата може да се направи се на располагање или да стари лица безбедно од до

Please wait...