0
clear
  • 01 02 015 Кревање Око Орев Орев, Лесно да го Инсталирате Орев Врзете Јамка Дупка Нерѓосувачки Челик Водоотпорен Отпорност на Корозија Рѓа Заштита за Кабел Јаже Кревање
  • -20%
  • -20%
01 02 015 Кревање Око Орев Орев, Лесно да го Инсталирате Орев Врзете Јамка Дупка Нерѓосувачки Челик Водоотпорен Отпорност на Корозија Рѓа Заштита за Кабел Јаже Кревање

01 02 015 Кревање Око Орев Орев, Лесно да го Инсталирате Орев Врзете Јамка Дупка Нерѓосувачки Челик Водоотпорен

DEN 2193.60

Достапност
Достапно за нарачка

Кревање око орев обезбедува сигурен суспензија и укинување способности и да е изборот на повеќето луѓе.Лесно да се инсталира, користи орев или завртка во навој дупка да се инсталира, едноставен и лесен.Подобро од топло натопи поцинкуван челик или јаглероден челик, идеален за надворешна и внатрешна употреба.Нерѓосувачки челик материјал се ' рѓа‑доказ, корозија‑отпорни, водоотпорен и издржливи.Строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет, висока безбедност фактор, може да се користи со мир на умот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Please wait...