0
clear
  • YAODHAOD Солидна Боја Куче Маици Облека, Памучни Кошули Мека и Дише, Куче Кошули Облека Одговара за Мали Екстра Мали Средни Куче, Мачка 4pcs
  • -20%
  • -20%
YAODHAOD Солидна Боја Куче Маици Облека, Памучни Кошули Мека и Дише, Куче Кошули Облека Одговара за Мали Екстра Мали Средни Куче, Мачка 4pcs

YAODHAOD Солидна Боја Куче Маици Облека, Памучни Кошули Мека и Дише, Куче Кошули Облека Одговара за Мали Екстра

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

1.Внимание дека вашето бебе миленичиња обично носи големина S не значи дека сите големина S ќе одговара на него/неа.Ве молиме проверете ја големината на табелата во "опис на Производот' пред да купите.Ако мерењата се 'помеѓу" двете големини, изберете поголем големина. 2.Мек Материјал : Нашата маици се изработени од 90% памук и 10% полиестер,кој може да им даде на вашите миленици подобро чувство,погоден за домашни миленици во текот на летото. 3.Мека и дише памучна ткаенина донесе куче удобно носење искуство, сепак, памучен материјал ќе се намали малку по изми, ако вашиот мерења пристап горниот крај на спектар, со оглед на големината на табелата, поголеми димензии можеби и повеќе погоден за вашето куче.Покрај тоа, тоа е подобро да се мијат маици со ладна вода која може да се намали намали. 4.Мек, флексибилен, дише, перат, памучен материјал за дополнителна удобност.Машина-перат, со слична боја предмети, во ладна вода, на нежен циклус. 5.Answer : ___________________________ Note : XL, XXL е погодна за bulldogs, тепачи или релативно дебелите средни кучиња.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100% Полиестер.Увезени.Патент closure.UA Техника на платно е брзо сушење, ултрамеки & има повеќе природни чувст

100% Полиестер.Увезени.Патент closure.UA Техника на платно е брзо сушење, ултрамеки & има повеќе природни чувст

Технички Ткаенини : UPF50+ заштита од сонце брзо сува ткаенина фитили влага далеку од вашата кожа, да биде л

Полиестер,Spandex.Патент затворање 92%Полиестер; 8% Spandex; Намален Pilling И Намалување; Ткаенина е Доволно Флекси

Полиестер,Spandex.Патент затворање 92%Полиестер; 8% Spandex; Намален Pilling И Намалување; Ткаенина е Доволно Флекси

5" Памук Секојдневен Шорцеви Еластичен Појас Joggers Секојдневен Шорцеви Удобна Памучна Тренингот Шорцеви

Полиестер,Spandex.Патент затворање 92%Полиестер; 8% Spandex; Намален Pilling И Намалување; Ткаенина е Доволно Флекси

❤【Материјал】 : мека и дише куче кошула е висока еластичност и доста добро направено, тоа е кожатаприја

92% Полиестер / 8% e PTFE.Направен во САД.Еластична затворање.Ергономски одговара и извонреден ефект на суше

Одлична е за трчање, пешачење, риболов, голф, велосипедизам, пливање, кампување, градинарството и сите ви

Куче во Плакарот, Кокос Дрвото Розова Куче Резервоарот, S Кели Зелена.Кристал куче тмаица за големи и ма

Не железо!НИСКА собори суво!.Машина За Миење 87% Полиестер,13% Spandex.Руно Наредени.Машина Перат.Двоен слој з

Полиестер,Spandex.Патент затворање 92%Полиестер; 8% Spandex; Намален Pilling И Намалување; Ткаенина е Доволно Флекси

Се повлече На затворање.Кратко Sleeve Пливаат Водови Печатени Брз Сува Пливаат Шорцеви со Мрежа.♡♡Секојд

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95% Rayon, 5% Spandex.Се повлече На затворање.М

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Патент closure.UA Тех

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95% Rayon, 5% Spandex.Се повлече На затворање.М

[Големина info] : 13.2" во биста ; 12" во вратот ; 11.5" должина.погоден за Кученце кучиња.Две прст правило : добро п

Атлетик Тренингот Шорцеви 5.Маскирани Вест Ракави Лесни Резервоарот на Врвот Тренингот на Мускулите Са

Тоа ќе додадете многу повеќе ладење како воздухклима уред, и за неколку секунди вашето куче ќе добиете л

100% Полиестер.Увезени.Патент closure.UA Техника на платно е брзо сушење, ултрамеки & има повеќе природни чувст

Не железо!НИСКА собори суво!.Машина За Миење 87% Полиестер,13% Spandex.Руно Наредени.Машина Перат.Двоен слој з

Не железо!НИСКА собори суво!.Машина За Миење 87% Полиестер,13% Spandex.Руно Наредени.Машина Перат.Двоен слој з

Куче во Плакарот, Кокос Дрвото Зелена Куче Резервоарот, S Blue.Кристал куче тмаица за големи и мали кучиња

Најдобрите Зделка за .Брза Испорака.Гарантира Автентичен.Доверливи Продавачот.Купи со Доверба.Ова е пр

Полиестер,Spandex.Патент затворање 92%Полиестер; 8% Spandex; Намален Pilling И Намалување; Ткаенина е Доволно Флекси

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Полиестер,Spandex.Патент затворање 92%Пол

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

95% Rayon, 5% Spandex.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Супер мека ткаенина, удобно и потабсорбента.Симпати

18" Должина : 78cm / 30 ❤❤❤Азија Големина, ве Молиме изберете 1 size нагоре.87" Ракав : 69.95" Должина : 85cm / 33.Моден ди

Please wait...