0
clear
  • Јапонски Стил Мачка Подигнат Поводник Обука Одење Дома Маче Доведе Јака Милениче Материјали Прилагодливи Домашно Милениче Мачка Јаки Затворен Мачка Ѓердан(Розов?
  • -20%
  • -20%
Јапонски Стил Мачка Подигнат Поводник Обука Одење Дома Маче Доведе Јака Милениче Материјали Прилагодливи Домашно Милениче Мачка Јаки Затворен Мачка Ѓердан(Розов?

Јапонски Стил Мачка Подигнат Поводник Обука Одење Дома Маче Доведе Јака Милениче Материјали Прилагодливи Домашно

DEN 825.60

Достапност
Достапно за нарачка

Цел : Поводник за мачки/Мачка поводник и темперамент/Мачка темперамент и поводник set/Подигнат dog Japanese мачка поводник.Мачка декорација : оваа неверојатна мачка сигурносен појас ќе стане комплетен и поставен на облека за вашиот маче.Може ефикасно да се спречи бегство, лесно да се ослободи брзо, вашата мачка може да се истражуваат на отворено под нежен воздржаност.Удобно материјали : Јапонски стил, убава, може да се обезбеди безбеден избор за вашиот следен отворено датум со мачки.По-продажбата на гаранција : логистика ќе пристигне во врска 14-21 дена.Ако стоките не дојде за долго време, ние гарантираме 100% наплата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Убав мачка јака со idознака.Можете да пишувате вие адреса и / или телефонски број во внатрешноста.Прилаго

★ Направени на хардноси материјал ★ Прилагодливи на вратот и градите, удобен за носење ★ Голема матери

Опис : Употреба : Јаки се лесен и брз начин да се движат вашиот плочи наоколу, тие исто така се задржи теле

Удобно : миленичиња вест е специјален дизајн може да се еднакво дистрибуирате градите и рамо притисок з

Погоден за повеќето затворен и активности на отворено.Убава и дарежлив, удобен за носење.Прави вашите м

TACO CHEWSDAY МИЛЕНИЧЕ МАТЕРИЈАЛИ : Taco вторник бил измислен за луѓето, па затоа измислил Taco Chewsdays за домашни ми

Флексибилни за да се носат : јака заеднички се ракаплетени со јаже дека можете лесно може да се прилагод

Прилагодливи Дизајн : 711.8 инчи во должина, 3 / 8 инчи во ширина.Направени од висококвалитет полиестер, меки

【Премиум Материјалот】Овие 2 инчен олимписки barbell јака стеги направени од засилен пластика и висока јач

Направете вашето домашно милениче погледнете повеќе прекрасна, исто Така, покажете ја вашата љубов и до

Лесен и мали, лесно да се преземе и да го носат.Лесно да се работи, добри перформанси.Се користи за отстра

Вашата мачка заслужува уникатен и стилски дизајн, Со цел да се направи вашата мачка да биде симпатична к

Прилагодливи за совршено се вклопуваат.Овозможува максимална контрола над куче без ризик од гушење, ил

Се вклопува 8 Во 12 Во Долги и 3 / 8 Во Широк.Направен во U S A Направена со вашата мачка е безбедноста и удобно

Украсени со симпатична модел, лакјазол додаток бел и нежен pendant, на пет јака може да се направи јасен зву

Совршен За Crossfit, Кревање и Моќ Обука : Нашиот бар менгеме јаки се во можност да го издржат големи количин

Бар Пролет Јака : АБС материјал се справи, екопријателски и безбедно да се користи.Стега за Гира : Тока те

Против Пролизгување : има дебел солидна најлон тело и во set не се лизга подлога да се зголемува триењето

【Зајакот Облека Материјал】На bunny темперамент и поводник облека се направени од висококвалитетна мека

М : Градите Дебелина 7.Тоа доаѓа со 4.4 ft поводник.УДОБНО ТЕМПЕРАМЕНТ Rypet мали животни се подигнат дизајни

Премиум Материјал : подигнат поводник е направен од висок квалитет на најлон материјал, удобно и дише, ц

Лесно да се носат и продавница!.Веќе не се грижите за лизгачки! 1 инч + 2 инчи, 2 пара со 4pcs, и 2 кул комбинаци

Јаже должина на Хрчак Подигнат Јаже се прилагодува,лесно да се носат и се лизга надвор,максимално го заш

Јаки прилагодливи од 6.6 инчи да 11.8 инчи.Симпатична мачка јака е направен од премиум памучна ткаенина, тр

Please wait...