0
clear
  • HanKun Мебел Levelers Тешки за Заштита на Животната средина со 1/4 Тема Инсерти за Тврдо Кат, Кат Заштитници Без Гребнатини.(16 парчиња)
  • -20%
  • -20%
HanKun Мебел Levelers Тешки за Заштита на Животната средина со 1/4 Тема Инсерти за Тврдо Кат, Кат Заштитници Без Гребнатини.(16 парчиња)

HanKun Мебел Levelers Тешки за Заштита на Животната средина со 1/4 Тема Инсерти за Тврдо Кат, Кат Заштитници Без

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

【УБАВА И АНТИ- ' РЃА】Прилагодливи мебел нозе орев и конец површина од поцинкуван синтеза, формирање мазна обвивка со одредена дебелина.Сина мазна гума се користи на дното за да се продолжи работниот век на мебел нозе. 【ПОГОДНА ЗА РАЗНИ ВИДОВИ НА МЕБЕЛ】 Завртка нишка и орев, може да се направи производ за столче нозе, табела нозете и други тешки мебел, и може да се прилагоди на висината на мебел нозе во зависност од вашата потреба. 【ПОГОДЕН ЗА LOSTS НА МЕСТА】 дома, канцеларија, училиште, ресторан, табела нога полнила е погоден за голем број на мебел, особено дрвен мебел.На пригоден начин им овозможува на корисниците брзо да се поправи мебел. 【МЕБЕЛ ЗАШТИТА】 Мазна гума дното под израмнување на нозете може да се зголеми на триење со подлогата се обезбеди рамнотежа на мебел, да се намали бучавата на мебел влечење и да се намали штетата на подот. 【ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА】 Ударна дупка на дното на мебел што сакате да ја прилагодите, вметнување на мебел нозете, и да го користите шрафцигер за лесно прилагодување на висината сакате.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

2 / 4 / 8 / 16 парче сет на силиконски маса и стол нога маска заштитник на мебел нога стол нога заштитник покр

【Силикони и се Чувствува Материјал】На чувствува мебел влошки е мека може да се заштити вашиот тврдо ка

Гумени влошки ќе не носат и нула земјата и заштита на мебел и земјата.Употреба на високо‑квалитетни пла

Чувствував овозможува дискретна нуласлободно движење над дрво, плочки, и ламинатни подови, но исто така

Издржливи и Перат : имаме зголемување на дебелината на страната на силиконски стол покрие, а нејзината д

Заштита на животната средина; нетоксични, без мирис, неисчезнува, удобно да го допре и убава на изглед.То

Доволно количество : има 4 самолепливи чувствува лента ролни што може да се совпадне со различни мебел в

Доволно Количество & Различни Големина ќе добиете 50 компјутери ноктите на чувствува влошки, доволна ко

【Повеќе Квантитет, Подобар Квалитет】пакет на 200 парчиња гума кабинет вратата браници во пакет, поголем

НАЈДОБРА ЗАШТИТА : Браник влошки ќе ги штити од гребнатини и scuffs на вашите вредни бироа, кујна и канцелар

✅ МЕБЕЛ ИЗРАМНУВАЊЕ>>>>>Зголемување 1 / 2 да 14 / 1 инчи Висина прилагодување на ногата.Не дозволувајте вашио

3 X4 CMPACKAGE ВКЛУЧУВА : 4 / 8 / 16 / 32 / 64 / Еез x Чувствува маса и стол заштитна cover NOTES : Поради различни следи и свет

Потиснат затворање звуците на вратата или décor движење.Употребата на тврди површини за заштита на мебел

Објектот Пакет Количина : 200 | Големина Име : 30 Duro.Нашите производи им помогне на секој од DIYers да инженери

12 парчиња пластична цевка отвор приклучоци со круг М8 орев цевки за сечење крајот внесете маска стол ног

НАЈДОБРА ЗАШТИТА&АНТИ НУЛА Место нашата чувствува мебел влошки за нозете на вашиот мебел, вклучувајќи

Материјал на дното на нашите мебел лизгачот содржи посебни формулиран PTFE материјал.Нека мебел слајд ка

Пакетот Вклучува 56 Високи Плоштадот Браници со Заострените Нога и 2 Алкохол Првично Влошки за да ја исчи

[Издржливост] Направен од висококвалитетни материјали, силни и издржливи [Карактеристики] Тоа има карак

Најдобра Заштита за вашиот дрвени, ламинат, и tiled подови & мебел од оштетување.Нашите опфаќа создаде силн

【Надградба Подобрена Верзија】 ADEKEKM стол нога кат заштитници може да грижливо подни површини од гребна

Полиуретан.Произведено во САД.Сет од 12 самолепливи Мали Гумени Врата Браници; Боја : Јасно или Транспаре

Please wait...