0
clear
  • Bingfu 3.3 ft Lora Антенски Кабел за RG58 - N Женски RP-SMA Машки - со Adapter SMA - Продолжување Кабел за RAK Nebra Bobcat HNT Хелиум жешко место Рудар SyncroBit LoraWan Портал Модул Repeater Антена
  • -20%
  • -20%
Bingfu 3.3 ft Lora Антенски Кабел за RG58 - N Женски RP-SMA Машки - со Adapter SMA - Продолжување Кабел за RAK Nebra Bobcat HNT Хелиум жешко место Рудар SyncroBit LoraWan Портал Модул Repeater Антена

Bingfu 3.3 ft Lora Антенски Кабел за RG58 - N Женски RP-SMA Машки - со Adapter SMA - Продолжување Кабел за RAK

DEN 132.00

Достапност
Достапно за нарачка

【Врска】 - Поврзете [N тип Машки] антената на уредот со интерфејс на [RP-SMA Женски или SMA Женски]. 【Пакување Листа】 - 1 x 3.3 ft RG58 Lora Антенски Кабел за Продолжување [Кабел Конектор : N Женски RP-SMA Машки]; 1 x Адаптер [RP-SMA Женски SMA Машки]. 【Lora Wan Кабел Extenion】 - Преселат вашата антена за оптимална позиција за да се подобри безжичната изведба, лесно и брзо да го инсталирате. 【Апликација】 - Компатибилен со сите хелиум рудар "жешко" место : Nebra HNT Внатрешна/Надворешна Жариште Рудар, RAK V2 "жешко" место Рудар, BOBCAT Рудар 300, Syncro Bit Портал, Sense CAP М1, Sensecap MX, Kerlink хелиум рудар lora портал, Хелиум Рудар крипто, lora камера, наменета за HNT Награди Bitcoin Рудар Lo Ra Хелиум рударство, Ниска моќност радио : Sigfox, LPWA, Lo Ra, mesh networks, Io T Апликација. 【Мулти-користете】 - Компатибилен со 4 G LTE Мобилните Рутер, Мобилен Портал, Возило Автомобил Камион RV Автобус Ван Мобилен Мобилна, 4 G LTE Мобилните Трага Камера, Игра Камера, Надворешна Безбедносна Камера, Индустриски 4 G LTE Рутер, Мобилните Io T Портал, 4 G LTE M2 M RTU DTU Терминал, РТЛ-SDR USB Dongle, ADS-B Приемник, Шунка Радио Аматерски Радио, GPS Навигација Антена Продолжување Кабел.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

♥ Безбедно и Безопасно Нашите popup оган автобус шатор игра куќа за дете е бесплатно на штетни хемикалии &

Задоволување на побарувачката на евтини, издржливост и ефикасност.Нема собрание е потребно.Материјали

НЕНАСИТНА МИРИС Замислуваме на крајот од векот explorer пие на возраст пијат во својот камин, неверојатни с

✿ 【Инспирација】 : жените свадба прстен сет со Glistening и гламурозна дизајн, овој прстен ќе го освои вашето

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

100% Microlight.БЛИЗУ НУЛА EMF Нашите електрична ќебе е конструиран за најниска електромагнетна радијација е м

???? 【Дијамант сликарство колекции】Size 12 инчи x 16 инчи (30 см x 40 см), некои дијамант слики, убави модели и иск

500+ Шаблони 200,000+ Премиум Слики.Syncs со Microsoft Office Outlook.Печатење и дизајн лесно со нови Avery шаблони.Зачувај за

Конектор : N Женски 50 Ohm Конектор; Конектори : SMA Машки 50 Ohm Конектор; Кабел : RG58 Коаксијален Кабел; Должина :

ЗДРАВ И АТРАКТИВНИ : совршено избалансиран, трајни и атрактивни ротирачки ТВ стои дека безбедно да има м

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Големина 65cm * 43cm / 25.6*16.9 инчен, 1pcs.Тоа е доволно голем да ги покрие грб на предните седишта многу добро.По

ВЧУДОВИДУВАЧКИ КАПАЦИТЕТ. држи до 12 шишиња од речиси било која големина и форма како и многу други додат

"За 108 Молитва Мала Монистра : 108 е свето број,најчесто 108 монистра,симбол на отстранување на 108 видови на п

【Мултифункционален】Bao Feng УВ5 R вистинската моќ, таа има Висока / Ниска Моќност Switchable;Со Функција VFO & Мем

Досега, сè е во ред, и прекрасен авантура продолжува.Чувајте ги вашите нозе удобен кога вие сте на чело н

Врвен Квалитет.Нашите производи се произведени во ISO9001 квалитет сертифицирана фабрика.Сите делови се о

Please wait...