0
clear
  • Accusize Индустриски Алатки 5C 5 Collet Чак со Интегрален Д1-3 Camlock Монтажа, 9/16 Студ, 0269-0013
  • -20%
  • -20%
Accusize Индустриски Алатки 5C 5 Collet Чак со Интегрален Д1-3 Camlock Монтажа, 9/16 Студ, 0269-0013

Accusize Индустриски Алатки 5C 5 Collet Чак со Интегрален Д1-3 Camlock Монтажа, 9/16 Студ, 0269-0013

DEN 4637.04

Достапност
Достапно за нарачка

Надворешен Дијаметар : 5".Max.6000 ВРТЕЖИ во минута. На точноста : .0006 TIR.Тежина : 10.44 lbs.Вретено : D1-3. Нема.на Студ : 3. Itegrated Д1-3 назад монтажа.Инсталирање на машината во секунди, без обработка потребно.Може да се користи на било струг со Д1-3 cam заклучување на монтажа.Може да користите било која големина 5 C Collet : Круг collet : 1/16 ~ 1-1/8"; Хексадецимален collet : 1/8" ~ 7/8"; Плоштадот Collet : 1/8" ~ 3/4".Дојдете и крило дизајн само како 3-вилицата чак, управува со чак копче.Копчето & назабена прецизност машински и закорави.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Овој објект е главно се користи Компатибилен со MT3 фреза за подобрување на цврстина и издржливост на пов

100% сосема нов и висок квалитет.Максимална мозочен удар може да биде 32милиметри.Се користи за Z‑оска и Y‑

Изработени од железо и алуминиум материјал, издржлив да ја користите.Максимална мозочен удар може да би

Please wait...