0
clear
  • МАК Dissecting/Оперативни/Облекување Режа Тапи/Тапи 14cm Криви парична Казна Квалитет
  • -20%
  • -20%
МАК Dissecting/Оперативни/Облекување Режа Тапи/Тапи 14cm Криви парична Казна Квалитет

МАК Dissecting/Оперативни/Облекување Режа Тапи/Тапи 14cm Криви парична Казна Квалитет

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

Мак резерви е Ирски бизнис име специјализирани во производство на хируршки, и стоматолошки инструменти.Средба на меѓународните трговски стандарди што нудат највисок можен квалитет на стоката, како и фокусирани и attentative услуги на клиентите.Наша примарна цел "да бидат професионалци" на пазарот подразбира вредноста на давање однос на сите наши деловни партнери, вработени и клиенти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Произведени од страна на : Eisco.Направени во Индија.Тип на производ е dissecting сет.Нерѓосувачки челик dissection с

Идеална обука за полнење за podiatry студентите.Содржи : Скалпел се Справи #4 (P / No : 28)#22 Ножот (P / No : B22)Палецот

Мак резерви е Ирски бизнис име специјализирани во производство на хируршки, и стоматолошки инструменти

Мачки + Кучешки Spay Пакет 91 Парче Премија Од Не ' Рѓосувачки Челик Ветеринарна Сет.Направени Од Квалитетн

Please wait...