0
clear
  • Ruff Ruff и Meow Куче Качулка, Shayna Punim, Розова, Екстра-Мали
  • -20%
  • -20%
Ruff Ruff и Meow Куче Качулка, Shayna Punim, Розова, Екстра-Мали

Ruff Ruff и Meow Куче Качулка, Shayna Punim, Розова, Екстра-Мали

DEN 470.40

Достапност
Достапно за нарачка

Достапни во различни големини.Целосно машина перат, prewashed за да се спречи намалување и облека обоена за да се спречи исчезнува.Со гордост се направени во САД со Љубов.XS обично се соодветни за Кучиња од 1 до 3 фунти, се вклопува во градите обемот 9-инчен до 11-инчен, Кошула должина 6-1/2 инчи.Кристал разубавувањето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Карактеристики : Colorblock, Качулка Вратот со Drawstring, Долг Ракав, Секојдневен Pullover Дуксери, Женска мода Pullover Б

65% Полиестер Влакна, 35% Памук.Рака Мие Само.Големини : S,M,L,XL,XXL= НАС големина XS,S,M,L,XL, нашата големина е една

Цврсти бои : 80% Памук, 20% Полиестер; Хедер Сива : 78% Памук, 22% Поли; Темно Хедер : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезен

Направени во САД или Увезуваат.ИЗОЛИРАНИ.Оваа јакна има Трајни ВодаОтвратителен (DWR) заврши и топло goose н

Памук Поли Смеса.КВАЛИТЕТ на ТКАЕНИНА Сплит бод двојно игла за шиење на сите шевовите; 3 / 8" рамна drawcord; Twil

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.екипажот вратот маскирани sweatshirt.француски фро

памук полиестер ткаенини.Направени во САД или Увезуваат.Се повлече На затворање.Машина за миење и рака

56.4% Полиестер, 43.6% Памук.Машина За Миење.ГОЛЕМИНАТА И ОДГОВАРА : Унисекс; Опуштено одговара; Модел (Мажи) е

памук полиестер ткаенини.Направени во САД или Увезуваат.Се повлече На затворање.Машина за миење и рака

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 65% Полиестер Влакна, 35% Памук.Рака Мие

60% Памук, 40% Полиестер.Машина За Миење.Битлси млади момчиња симпатична и стилски долг ракав маскирани sweat

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Полиестер,Spandex.Машина За Миење.Матери

Ние печати со користење висок квалитет, одржлив, водата базирани на бои кои се безбедни за деца и возрас

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Патент з

Цврсти бои : 80% Памук, 20% Полиестер; Хедер Сива : 78% Памук, 22% Поли; Темно Хедер : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук Поли Смеса.КВАЛИТЕТ на ТКАЕНИНА

Цврсти бои : 80% Памук, 20% Полиестер; Хедер Сива : 78% Памук, 22% Поли; Темно Хедер : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезен

100% Памук.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Опуштено одговара,исечете ги собере 21" во должи

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.памук полиестер ткаенини.Направени в

65% Полиестер Влакна, 35% Памук.Рака Мие Само.Големини : S,M,L,XL,XXL= НАС големина XS,S,M,L,XL, нашата големина е една

памук полиестер ткаенини.Направени во САД или Увезуваат.Се повлече На затворање.Машина за миење и рака

Drawstring затворање.Имаме Нашиот Бренд : Rfecccy.Функција : асиметрични полите,преголеми,drawstring,палец дупки.Стил

65% Полиестер Влакна, 35% Памук.Рака Мие Само.Големини : S,M,L,XL,XXL= НАС големина XS,S,M,L,XL, нашата големина е една

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Пакет се вклучени : 1x жените дуксери.Поради Monitor Settings, Бои Може Да Изгледаат Различни Од По.Повод : Микс Ка

65% Полиестер Влакна, 35% Памук.Рака Мие Само.Големини : S,M,L,XL,XXL= НАС големина XS,S,M,L,XL, нашата големина е една

Please wait...