0
clear
  • ABBREE&Baofeng Црвено USB Програмирање Кабел PL2303 Поддршка Весел за Две Начин шунка Преносни радија: УВ-5R,BF-F8HP, BF-888S,UV82HP,GT-3,УВ-9S,BF-Р3 (1Pack)
  • -20%
  • -20%
ABBREE&Baofeng Црвено USB Програмирање Кабел PL2303 Поддршка Весел за Две Начин шунка Преносни радија: УВ-5R,BF-F8HP, BF-888S,UV82HP,GT-3,УВ-9S,BF-Р3 (1Pack)

ABBREE&Baofeng Црвено USB Програмирање Кабел PL2303 Поддршка Весел за Две Начин шунка Преносни радија: УВ-5R,BF-F8HP,

DEN 746.40

Достапност
Достапно за нарачка

【Модел за поддршка】ABBREE PL2303 USB Програмирање Кабел Компатибилен со двонасочна Радио(Baofeng УВ-5 R/5 RA/5 RE/,УВ-5 X3, УВ-82, BF-F8 HP, BF-888 S, BF-F8+, H777 UV82 HP, BF-f8hp, BF-f9 v2+, gt-3tp Итн.). 【Поддршка Компјутерски Систем】Win XP / Win 7 / Win 8 / Win10;компатибилен со Mac, Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 8. Windows 10 систем, исто така, работи добро со весел софтвер. 【Лесен За Употреба】 Оваа точка е на кабелот кој може да се користи за да се поврзете вашиот Радио и PC, а потоа напишете го програмска и фреквенцијата на воки токи од страна на КОМПЈУТЕР. 【Грижете се-бесплатна Услуга По продажбата】 ABBREE е овластен Baofeng НИ Дистрибутер, ние исто така нудиме на нашите сопствени 30-ден без мака да се врати, 3-месеци гаранција. 【Пакет】1 x PL2303 USB Програмирање Кабел,1 x CD;Ако вашиот радио модел не се најде софтвер , ние ќе ви помогнат да се најдат на софтверски&посебни фирмверот за вас.За да се избегнат лажно модели - осигура вашиот оглас покажува" ABBREE ".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Гранули стабилизира chlorinator.Делува како sanitizer и oxidizer; нема потреба за два производи.Брзо дејствување.Брзо

????ИНСТАНТ РЕЗУЛТАТИ!Само Спреј На Филтерот И Исплакнете Го Одземе Почвата!Ќе Го Отстрани Тело Масла, Sunta

Големина 65cm * 43cm / 25.6*16.9 инчен, 1pcs.Тоа е доволно голем да ги покрие грб на предните седишта многу добро.По

Конектор : N Женски 50 Ohm Конектор; Конектори : SMA Машки 50 Ohm Конектор; Кабел : RG58 Коаксијален Кабел; Должина :

Обезбедува совршено се вклопуваат со не протекување и исто така ги отстранува учениците и менгеме марк

♥ Безбедно и Безопасно Нашите popup оган автобус шатор игра куќа за дете е бесплатно на штетни хемикалии &

Полиестер Смеса.ВКЛУЧУВА : (1) Електрично загревани затоплување ќебе.МАТЕРИЈАЛИ : Направен од неверојатн

Оваа единица доаѓа спакувана со transom планината трансдуцерот.Рамки бои вклучени : Бела, Црна и Хром.Лицет

FITMENT : Компатибилен со Рам 1500 20162018, Рам 1500 Класичен 20192021, Ram меморија 2500 3500 20162021 ВИСОК КВАЛИТЕТ на : Високи

Четири Кочница Тапан Колекции за Ifor Вилијамс Приколки.Вклучува тапани, воланот лежишта, еден истрел оре

Памук Полиестер.Сет вклучува три burp облека.Направени со памук полиестер; Влакна исполнет.Мека и нежна н

【Fitment】 Универзална Собере 2 Барел Mer Carb Carburetor со 3.0 L 4 CYL Моторот 【Заменува】Меркур Морски дел # 70125 A1, Сиер

Доаѓа во 2 родовонеутрални забава отпечатоци 2ПАКЕТ : 2 ПредИзми Унисекс Памук Муслин Burp Облека со Snap коп

Врвен Квалитет.Нашите производи се произведени во ISO9001 квалитет сертифицирана фабрика.Сите делови се о

Производ се продава за истражување или за понатамошно производство, употреба само, не за храна или дрог

Универзална ТВ Количка идеален за повеќето 32" 70" рамна и криви панел Телевизори кои тежат до 100lbs(45kg).Прил

✔️ Возило Fitment Информации Заменат истрошени термостат собранието на BMW E65, E66, E67, E85, E60, E61, E83, E83, E64, E81, E90, E9

[Висока Густина ХранаОдделение Материјал] стаклена чаша е направена од ултрависока јачина на borosilicate ст

Нови undermountкабинет дизајн работи со сите бањи.Ништо за да го прикачите на вашиот spa кабинет.Гас пролет assis

Сите црна .028 се пополни, исто така, е во парк.Ние го носат квалитет решение тенкови, како и тепих bonnets.Едно

Нови Desgn : 3 D Западно Prner s a deskop на западно ar machne, пот quck и лесно DIY на западно desgns, 7nch бургасdefnon уф екран, гол

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања.Боја : Транспарентна & Жол

Под кабинет ТВ планината одговара на рамни екрани со VESA монтажа гром дупка модели на 75, 100, и 200mm (измери р

Различни Стилови : Focal20 висок квалитет самолепливи свила печатење на екран матрицата има разни видови н

100% Microlight.БЛИЗУ НУЛА EMF Нашите електрична ќебе е конструиран за најниска електромагнетна радијација е м

Задоволување на побарувачката на евтини, издржливост и ефикасност.Нема собрание е потребно.Материјали

Делот 15 од FCC Дел 97 Уверение.FFC ID : 2 AJGMUV5 R.Со 28.3 инчен должина Тактички Антена, токи со повеќе Долго Заѕвони

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

ЗДРАВ И АТРАКТИВНИ : совршено избалансиран, трајни и атрактивни ротирачки ТВ стои дека безбедно да има м

Please wait...