0
clear
  • YAROMO 20 Парчиња Сублимација Козметички Кеси во Собата, Сублимација Ќорци DIY преносот на Топлината Шминка Кеси Торбичка Молив Кеси со Wristlet Lanyards за DIY Печатење Торба Ор?
  • -20%
  • -20%
YAROMO 20 Парчиња Сублимација Козметички Кеси во Собата, Сублимација Ќорци DIY преносот на Топлината Шминка Кеси Торбичка Молив Кеси со Wristlet Lanyards за DIY Печатење Торба Ор?

YAROMO 20 Парчиња Сублимација Козметички Кеси во Собата, Сублимација Ќорци DIY преносот на Топлината Шминка Кеси

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

★【Пакетот Вклучува】 - Нашите сублимација козметички кеси поставите вклучувајќи 10 парчиња сублимација козметички кеси, 10 парчиња wristlets lanyard.Доволно за вашата различни DIY занает сублимација на одлуки. ★【Погоден за DIY Сублимација】- Нашите празни козметички торба може да биде создадена за DIY.Може да се прават разни модели со преносот на топлината според вашите сопствени желби.Се препорачува преносот на топлината температура е 160-180℃, и преносот на топлината време е 40-60 секунди.Вие исто така може да наслика различни уметнички креации на вреќа себе. ★【Перат и Издржливи】- Нашите козметички кеси се главно направени од високо-квалитет полиестер влакна, така што тие се издржливи и светлина.Во кеси може да биде испран постојано за следната употреба и се веродостојни за долгорочна употреба. ★【Широко Апликации】- Во прилог на козметички кеси и патни торби, тоа исто така може да се користи како складирање кеси, молив случаи, монета чанти, итн.Можете да ги зачувувате вашите козметика, накит, клуч картички, пенкала, монети, и може да се користи како подароци, канцелариски материјали и др. ★【Прави Специјален Подарок за Вашите Пријатели/Семејства】- Нашите шминка торба со врвка за околу рака може да се користи за правење шминка торба подароци, платно молив торба и складирање полиестер торба.Можете, исто така, преносот на топлината на вашите пријатели' фотографии на празно шминка со патент како дипломирањето подарок, даде целосна претстава за вашата имагинација и да се направи значаен подарок за себе, или вашиот љубовник, пријатели, семејство, соученици, колеги, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100% Платно.Увезени.Гумен ѓон.Произведено во САД или Увезуваат.Најдете насмевка на тротоарот сурфер кој з

Сите црна .028 се пополни, исто така, е во парк.Ние го носат квалитет решение тенкови, како и тепих bonnets.Едно

ВЧУДОВИДУВАЧКИ КАПАЦИТЕТ. држи до 12 шишиња од речиси било која големина и форма како и многу други додат

【Модел за поддршка】ABBREE PL2303 USB Програмирање Кабел Компатибилен со двонасочна Радио(Baofeng УВ5 R / 5 RA / 5 RE / ,У

[Висока Густина ХранаОдделение Материјал] стаклена чаша е направена од ултрависока јачина на borosilicate ст

????ИНСТАНТ РЕЗУЛТАТИ!Само Спреј На Филтерот И Исплакнете Го Одземе Почвата!Ќе Го Отстрани Тело Масла, Sunta

SSD СИТЕЅВЕЗДА : На најновите 870 ЕВО има неоспорен перформанси, сигурност и компатибилност изграден по Samsu

Претворете го ВАШИОТ ФОТОГРАФИИ ВО НАЛЕПНИЦИ само photo map околу каде што можете да ги пренесете вашите фо

100% Microlight.БЛИЗУ НУЛА EMF Нашите електрична ќебе е конструиран за најниска електромагнетна радијација е м

Обезбедува совршено се вклопуваат со не протекување и исто така ги отстранува учениците и менгеме марк

Нови Desgn : 3 D Западно Prner s a deskop на западно ar machne, пот quck и лесно DIY на западно desgns, 7nch бургасdefnon уф екран, гол

【Fitment】 Универзална Собере 2 Барел Mer Carb Carburetor со 3.0 L 4 CYL Моторот 【Заменува】Меркур Морски дел # 70125 A1, Сиер

Конектор : N Женски 50 Ohm Конектор; Конектори : SMA Машки 50 Ohm Конектор; Кабел : RG58 Коаксијален Кабел; Должина :

НЕНАСИТНА МИРИС Замислуваме на крајот од векот explorer пие на возраст пијат во својот камин, неверојатни с

Задоволување на побарувачката на евтини, издржливост и ефикасност.Нема собрание е потребно.Материјали

【Врска】 Поврзете [N тип Машки] антената на уредот со интерфејс на [RPSMA Женски или SMA Женски] 【Пакување Ли

♥ Безбедно и Безопасно Нашите popup оган автобус шатор игра куќа за дете е бесплатно на штетни хемикалии &

Оваа единица доаѓа спакувана со transom планината трансдуцерот.Рамки бои вклучени : Бела, Црна и Хром.Лицет

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% синтетички кожа.Увезени.Гумен ѓон.

Нови undermountкабинет дизајн работи со сите бањи.Ништо за да го прикачите на вашиот spa кабинет.Гас пролет assis

ЗДРАВ И АТРАКТИВНИ : совршено избалансиран, трајни и атрактивни ротирачки ТВ стои дека безбедно да има м

Под кабинет ТВ планината одговара на рамни екрани со VESA монтажа гром дупка модели на 75, 100, и 200mm (измери р

【Купи со Доверба】1 година ограничена гаранција.Било каков проблем, ние ќе го реши во 24 часа (наплата / з

Различни Стилови : Focal20 висок квалитет самолепливи свила печатење на екран матрицата има разни видови н

Врвен Квалитет.Нашите производи се произведени во ISO9001 квалитет сертифицирана фабрика.Сите делови се о

Универзална ТВ Количка идеален за повеќето 32" 70" рамна и криви панел Телевизори кои тежат до 100lbs(45kg).Прил

ИСКЛУЧИВО НАМЕНЕТА ЗА DUALSHOCK 4 : Прецизно сечење се вклопуваат Play Sation 4 (PS4 / ТЕНОК / ПРО) контролер совршено

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Please wait...