0
clear
  • M3 x 0.5 mm Нерѓосувачки Челик Nylock Авто-Заклучување Најлон Вметнете Хексадецимален Заклучување Ореви 100pcs
  • -20%
  • -20%
M3 x 0.5 mm Нерѓосувачки Челик Nylock Авто-Заклучување Најлон Вметнете Хексадецимален Заклучување Ореви 100pcs

M3 x 0.5 mm Нерѓосувачки Челик Nylock Авто-Заклучување Најлон Вметнете Хексадецимален Заклучување Ореви 100pcs

DEN 189.36

Достапност
Достапно за нарачка

Име На Производ : Најлон Заклучување Орев.Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик;Главна Боја : Сребро Тон;Тежина : 46g.Тема Големина : M3 x 0.5 mm(Кол*Теренот).Висина : 4mm/ 0.16";Хексадецимален Големина : 5.5 мм/ 0.21".Пакет Содржина : 100(+/-2%) x Најлон Заклучување Ореви.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

За користење на надворешно навој item дека мерките 5 / 8 инчи и има 11 конци по инч.Пакетот содржи 10 парчиња.В

Пакет : 35pcs x М5 Само Непобитниот Ореви; Боја : Сребро; Се користи за : совпаѓање на завртки...

Дијаметар : 3 / 8".Дебелина : 15 / 32 инчи.Материјал : Челик.Крај : Жолта Цинк.Возачот Тип : 9 / 16" Клуч.Големина : 3 /

Сите автозаклучување ореви не се лесно да се изгуби, и не е лесно да се претвори во dead lock.Направен од висо

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : За заклучување ореви се направени од врвот на 304 нерѓосувачки челик, која

Заклучување Орев Само.Се продава во секоја од нив.Лесно во и надвор одговара.Costex Трактор Делови CTP е свет

Тип : Најлон Заклучување Ореви.Тип : заклучување орев.DIY Материјали : Металугрија.Материјал : Јаглероден

Флексибилна Употреба : се Овозможува широка примена во различни области, вклучувајќи одржување, возило,

Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик ; Тежина : 100g; Навој дијаметар : 8mm / 0.31"; Презентација : 1.25 mm / 0.05";...

☛ ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за Во овој комплет, ќе добиете 190 Pcs 5 Популарни Големини на 304 Нерѓосувачки Челик SAE

Имајќи Заклучување Орев Само.Се продава во секоја од нив.Лесно во и надвор одговара.Costex Трактор Делови CT

Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Широко се користи во machinary,ви помогне да спречите олабавување.Вним

Лесен за Инсталација : Мали димензии, мала тежина со парична казна и длабоко тема додадете повеќе погодн

Please wait...