0
clear
  • SEMAXE Бања Душеци на Подот Крпа Сетови, Памук Абсорбента Хотел БАЊА Туш Мат, Машина Перат Исчезнат Отпорни Када Мат,Сина,950GSM,Pack 2
  • -20%
  • -20%
SEMAXE Бања Душеци на Подот Крпа Сетови, Памук Абсорбента Хотел БАЊА Туш Мат, Машина Перат Исчезнат Отпорни Када Мат,Сина,950GSM,Pack 2

SEMAXE Бања Душеци на Подот Крпа Сетови, Памук Абсорбента Хотел БАЊА Туш Мат, Машина Перат Исчезнат Отпорни

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Чист памук бања мат *2 пакети, мека и абсорбента, лесен и брзо сушење, Двојно stitched hemmed доработка, издржливи.Големина : 19x30 инчен(±0.5 инчи), можат да бидат ставени во када, туш врата, мијалник, облекување маса.Исто така погоден за мали и средни купатило, кујна, гостинската соба.Поставените дизајн дава чувство на нога масажа.Изработени од 100% прстен-откачи памук, машина перат постојано, лесен за чистење, остатоци не ќе остане во бања мат.Овие бања душеци се не-гума поддршка и нема да бидат деформирани или flanged поради гума стареење, така што тие се погодни за подови од разни материјали.Пакувањето е исклучителна, чиста и хигиенски исправна, и не е чудна миризба.Ако сакате да даде практичен и убав подарок, ова ќе биде добар избор.Најголемата разлика помеѓу чист памук бања мат и полиестер бања мат е дека чист памук бања мат нема да се откажат кадифен.Тоа е полесно да се исуши и лесно да се чисти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

?Конекцијата точка е безбедна употреба на остатокот увери ?Гумена подлога дизајн, мазна не боли, да се ос

ОВАА група ги ВКЛУЧУВА : 2 екстрагуста пластика бела шишиња со пумпа, 1 бамбус сапун послужавник и Рака Са

Полиестер [Вклучувајќи] 1 компјутер 70.8 x 70.8" симпатична туш завеса (180 x 180 цм); 1 парче 19.6 x 31.4" doormat (50 x 80 cm); 12 pc

????【Прекрасен Божиќ Подарок】Голема како идеален Божиќен подарок за вашите пријатели и семејства.Тоа е

【МИНИМАЛИСТИЧКИ ДИЗАЈН】 Со едноставна елеганција дизајн може да биде дома декор одговара на секоја со

✔Нашиот производ го користи вакуум компресија.По отворањето на пакувањето на производот,постои враќа

Засилен buttonholes се одлични за секаков вид на прстени или куки.На ДИСПЕНЗЕРОТ ЗА СЕКОЈ ПОТОНЕ : Место точењ

Smart Брз Одговор QEFUO автоматско допирслободен sanitizer фармацевт донесува најновите дизајн на слободна сто

Контра монтирани сапун фармацевт пумпа во собата за садопери, купатило, продавница, RV, салон, и повеќе.Вк

Материјал на висококвалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик.Комунални услуги, од не ' рѓосувач

Ова расположениезголемување на бања третман дава вашиот биде доза на сонце.Природни етерични масла на

Please wait...