0
clear
  • НОВИ LON0167 30 Компјутери 3мм Круг Универзална 940nm 850nm IR Инфраред Примање на Главата(30 Stücke 3мм Runde Универзална 940nm 850nm IR Infrarotempfangskopf
  • -20%
  • -20%
НОВИ LON0167 30 Компјутери 3мм Круг Универзална 940nm 850nm IR Инфраред Примање на Главата(30 Stücke 3мм Runde Универзална 940nm 850nm IR Infrarotempfangskopf

НОВИ LON0167 30 Компјутери 3мм Круг Универзална 940nm 850nm IR Инфраред Примање на Главата(30 Stücke 3мм Runde

DEN 221.28

Достапност
Достапно за нарачка

Име на производ : IR Инфраред Примање на Главата, Главата Големина : 3 x 5mm / 0.12" x 0.2"(D*H).Напон : DC 1.2-1.4 V;Тековните : 100m A.Брановидна Должина : 940nm, 850nm;Терминали Количина : 2 Терминали.Терминали на Теренот : 2.54 mm;Леќи во Боја : Црна(Abstand дер Терминали : 2,54 mm; Linsenfarbe : Шварц.Тежина : 2g;Пакет Содржина : 30 x IR Инфраред Примање на Главата(Gewicht : 2 g; Packungsinhalt : 30 x IR - Infrarotempfangskopf.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Квалитетот на производот е добар.Ние сме професионални Електронски Компоненти и модул производителот.

Име на производ : Инфрацрвен Примање на Оптички Сензор;Модел : PT9087 C;Терминали Количина : 2 Терминали (2.54 mm)

【Квалитет Осигурување】 : внатрешноста на оваа висока моќност led светло е направен од висок квалитет на

【Квалитет Осигурување】 : внатрешноста на оваа висока моќност led светло е направен од висок квалитет на

Име На Производ : Инфрацрвен Receiver Diode;Материјал : Пластични, Метални.Диоди Главата Големина : 3мм x 6mm / 0.12"

Пакет тип : на чело, Пакет форма : Т13⁄4 Димензии (во mm) : Ø 5 Врв бранова должина : λp = 940 nm.Висока надежност, В

Please wait...