0
clear
  • XRDS-RF SMA Машки N Машки Кабел 3 фт, KMR400 Низок Губење N да SMA Кабел за 3G/4G/LTE/ADS-B/Шунка/GPS/WiFi/RF, Радио Антена Употреба
  • -20%
  • -20%
XRDS-RF SMA Машки N Машки Кабел 3 фт, KMR400 Низок Губење N да SMA Кабел за 3G/4G/LTE/ADS-B/Шунка/GPS/WiFi/RF, Радио Антена Употреба

XRDS-RF SMA Машки N Машки Кабел 3 фт, KMR400 Низок Губење N да SMA Кабел за 3G/4G/LTE/ADS-B/Шунка/GPS/WiFi/RF,

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Тешки Конектор : Ова kmr 400 кабелот е со SMA Машки N Машки адаптер и тешки конектор се направени од цврст меч.и тоа е водоотпорен дека тие може да се користи во отворено антена.НИЗОК ГУБЕЊЕ на Кабел : внатрешниот проводник на овој 3ft kmr 400 кабелот е цврст меч не се евтини бакар облечени алуминиум па затоа предизвикува многу ниска сигнал на косата.На Јакна е направен од флексибилни и доказ-вода пвц кои може да се користи толку долго во суровата средина во отворено.Спречи излетаат : Нашата n да sma patch кабел користи црна топлина се смалуваат цевка и наредени лепило од страна на топлина намалување на за да поврзете го адаптерот и коаксијален кабел .А должината му е до 2.2 во што е подолго од другите кои ќе се спречи конектор излетаат.Примена : Оваа 50 ohm 400 Coax Кабел може да бидат поврзани од SMA Опрема за N-Тип Антени ,што се Користи за 3 G/4 G/LTE/Шунка/ADS-B/GPS/RF, Радио Антена или Пренапони Arrester Употреба(Погоден за надворешна антена или далечински антена конекција за внатрешна антена.).Професионално Направен : XRDS -RF е професионална производителот во производството coax кабел.Оваа 3 ft kmr 400 коаксијален кабел се зафати со САД KEYSIGHT E5071 C ЕНА мрежни анализатори за да се осигура vswr на кабелот помалку од 1.1. XRDS -RF е посветена на подобрување на животите на нашите клиенти, и овој кабел ќе ви даде неверојатен квалитет на производот.Сите наши објекти што доаѓаат со целосна година на гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Делот 15 од FCC Дел 97 Уверение.FFC ID : 2 AJGMUV5 R.Со 12.99 инчен должина Тактички Антена, токи со повеќе Долго Заѕвон

【Мултифункционален】Bao Feng УВ5 R вистинската моќ, таа има Висока / Ниска Моќност Switchable;Со Функција VFO & Мем

Четири Кочница Тапан Колекции за Ifor Вилијамс Приколки.Вклучува тапани, воланот лежишта, еден истрел оре

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% синтетички кожа.Увезени.Гумен ѓон.

100% Оптоварување тестирани.Лесно да се инсталира.Обезбедува како нов волан.Дизајниран да се намали стре

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

★【Пакетот Вклучува】 Нашите сублимација козметички кеси поставите вклучувајќи 10 парчиња сублимација

Гранули стабилизира chlorinator.Делува како sanitizer и oxidizer; нема потреба за два производи.Брзо дејствување.Брзо

【Fitment】 Универзална Собере 2 Барел Mer Carb Carburetor со 3.0 L 4 CYL Моторот 【Заменува】Меркур Морски дел # 70125 A1, Сиер

Делот 15 од FCC Дел 97 Уверение.FFC ID : 2 AJGMUV5 R.Со 28.3 инчен должина Тактички Антена, токи со повеќе Долго Заѕвони

Задоволување на побарувачката на евтини, издржливост и ефикасност.Нема собрание е потребно.Материјали

Нови undermountкабинет дизајн работи со сите бањи.Ништо за да го прикачите на вашиот spa кабинет.Гас пролет assis

Оваа единица доаѓа спакувана со transom планината трансдуцерот.Рамки бои вклучени : Бела, Црна и Хром.Лицет

Полиестер Смеса.ВКЛУЧУВА : (1) Електрично загревани затоплување ќебе.МАТЕРИЈАЛИ : Направен од неверојатн

Доаѓа во 2 родовонеутрални забава отпечатоци 2ПАКЕТ : 2 ПредИзми Унисекс Памук Муслин Burp Облека со Snap коп

Please wait...