0
clear
  • Микрофибер Duster Чистење Комплет со 100 Инчен Telescoping Продолжување Пол, Обновливи Bendable Прашина, Перат Прашина за Чистење Тавани Фанови...
  • -20%
  • -20%
Микрофибер Duster Чистење Комплет со 100 Инчен Telescoping Продолжување Пол, Обновливи Bendable Прашина, Перат Прашина за Чистење Тавани Фанови...

Микрофибер Duster Чистење Комплет со 100 Инчен Telescoping Продолжување Пол, Обновливи Bendable Прашина, Перат

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Микрофибер Раководител-Кој иновативни сплит влакна технологија, како И duster статични adsorbs прав, полен и косата со леснотија.Меки микрофибер и мека гума на врвот гаранции без гребнатини на површината на троседот, мебел или ѕид за време на чистење.главата откако се користи и за миење на чистење на главата со топла вода и се обеси на сува и вентилирани место да се направи меки за следната употреба.Флексибилни прашина отстранување на главата на Овој сино микрофибер прашина отстранување на главата е флексибилна, што го прави еден од повеќето широко се користи прашина отстранување tools.Ќе бидете во можност да се постигне агли и чисти неправилен облик предмети.Отстрани прашина од кујнски прибор, ролетни, слика рамки, ТВ екраните и автомобили.Пакет & Широк Апликации-Ова домаќинство чистење комплет има 2m Телескопски Пол, а Bendable Микрофибер Duster на Главата, Жанила Duster Главата, и Пукнатина четка.совршен за чистење на било мали честички на дупки, crannies, ѕидови, фанови, високи тавани, ролетни, украси, полици за книги, lampshades, тастатури, фото рамки, апарати за домаќинство, или вашите автомобили.Лесно да се замени-сите прашина глави се лесно да се чисти.Прашина колектор главата со навој прилог е исто така лесно да се замени.Тоа е лесно да се чисти и може да се користи постојано.Па сега ќе исто така, да се заштедат пари, средина и момент.Пакување и гаранција-Овој сет содржи екстра-дебел телескопски стап, бришење прашина бришење прашина duster, микрофибер пердув прашина duster и флексибилни тавански вентилатор прашина колектор.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас за помош.Во секој случај, ние ќе ви гарантира 100% задоволство!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Карактеристики : Материјал : ултрафини влакна и мека materials Size : како на сликата shows Color : Gray Quantity : 8 Package вклу

Микрофибер глава : На duster глава е направен од микрофибер, која може да се доста издржливи, апсорпција на

6 Инчен Ној Plume Прашина Главата.Ној Стигнале Duster 16 Инчи Во Целина.Производителот Дел Бр : R16 G.Ној Стигнале

Потоа користете отпадна хартија или памучна да го блокира orifice, и затропа на околните дрвени табли и дру

[2 Прашина] Екстра долг 100" & Мини Компактен 32".Долго за висок домет, Мини за Тесен Агол, Темелно да се Исчис

【Практичност】 за Разлика од обичните средства за чистење прашина дека само плови прашина во воздухот

Овие четки се одлична за чистење на прашина од крек и агол простори.Совршен за тастатури, табла, инструм

Производителот гаранција може да не се применува.Привлекува и стапици до три пати повеќе прашина и влак

На врвот за заклучување на аикидо може да биде лесно да се поврзани со два snowboards да покровителство на со

Продолжи : пол во можност да се прошири од 30 инчи до 96 инчи (вклучени главата 13.4").Bendable : Duster главата во мож

Така што секогаш ќе се чувствувате удобно додека ги користите нашите duster.Оваа duster е одлична опција за до

Овој мултифункционален децата таблета е опремен со mail400 MP2 quad core ПРОЦЕСОР, 512 MB RAM меморија + хард диск мем

Она што ја прави Калифорнија Автомобил Duster работа, па неверојатно добро е специјална мешавина на трајно

Сите прилози пресврт кон 4Фаза Алуминиум Продолжување Пол & се однесува на било обичај должина од 7да26 Но

Додека други високи стигнат до продолжување на половите може да се добие wobbly кревка и кога целосно прод

НАДВОР ВРШИ пердув duster, бидејќи тоа го задржува прашина од кои лебдат во воздухот.МНОГУ БРЗО И ЛЕСНО Да с

Опремени со долга рачка, која е ергономски и лесно да се чисти високи објекти.Ве молиме да земете во реал

Направен од висок квалитет, овој удар е рѓа отпорен и издржлив.Мала големина и лесни, тоа е погодно да се

Овие четки се одлична за чистење на прашина од крек и агол простори.Совршен за тастатури, табла, инструм

Произведени од страна на : UNISAN.Се продаваат како 1 EA.UNISAN Стигнале Пердув Duster, Пластична Рачка Протега 9" да

Интересни и Практични : Електрични спин duster ви дава неконтролирано потреба да прашина, бидејќи тоа е мно

Освен за прашина четка, не постојат други предмети во производот фотографии Поради некои грешки во прир

Тоа е многу мала тежина, лесен за употреба, и лесно да се чисти, само чекор надвор кога сте го направиле т

Продолжи Пол== Со можност да биде продолжен пол Совршен за чистење на високи, тешко да се постигне места

Материјал — 100% памук влакната и ABS рачка, високо квалитетни, трајни и еднократно.Уникатен Дизајн — Спор

Please wait...