0
clear
  • TruXedo Sentry Тешко да се Направи Камион Кревет Tonneau Покрие | 1549801 | Вклопува 2015 - 2021 Chevy/GMC Колорадо/Кањонот 5' 3 Кревет (62.7)
  • -20%
  • -20%
TruXedo Sentry Тешко да се Направи Камион Кревет Tonneau Покрие | 1549801 | Вклопува 2015 - 2021 Chevy/GMC Колорадо/Кањонот 5' 3 Кревет (62.7)

TruXedo Sentry Тешко да се Направи Камион Кревет Tonneau Покрие | 1549801 | Вклопува 2015 - 2021 Chevy/GMC Колорадо/Кањонот

DEN 1576.80

Достапност
Достапно за нарачка

Се вклопува во 2015 - 2021 Chevy/GMC Колорадо/Кањонот 5' 3" Кревет (62.7").ИНДУСТРИСКА СИЛА ВИНИЛ За сигурен кревет заштита од временските & остатоци, оваа roll-up камионот корито поклопецот е кожа-жито ткаенина е совршен натпревар за вас.Тоа е притисок да се постават тешки-должност алуминиум slats што го прави силен & трајни решение.СОВРШЕНО ПРАКТИЧНИ Дизајнирана со лесен, една рака возен пристап за лесен пристап до вашиот камион кревет.Едноставно го отклучите оваа маска на двете страни од вратите, да се тркалаат кабината, безбедна & go.Нема повеќе да се грижи за влечни largo товар.НЕ ВЕЖБА ИНСТАЛАЦИЈА Целосно се инсталира овој хард roll-up камионот корито маска за помалку од 30 минути!Лесно се стега шините на вашиот камион кревет, прикачите поклопецот, се тркалаат и ја погоди на патот.Без дупчење или специјални алати потребни.ИМАМЕ ВИ се ОПФАТЕНИ Sentry е поддржан од страна на 3-годишна, без кавга гаранција.Ние сме посветени во обезбедување на најдобра услуга на сите времиња, ако ви треба замена на делови едноставно јавете се на нашиот тим.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Модел : За Chevy Колорадо ( 2015 2020 ) / GMC Кањон ( 2015 2020 година ).Функција : Исклучително ефикасен за да се подоб

Се Вклопува 200918, 19 / 20 Класичен Dodge Рам 1500 5' 7" Кревет (67.4").ЕКСТРА ТЕШКО се Добие покритие, која ќе трае Оваа

Периметар на гумени печати и внатрешната потрошувачка цевки носат вода подалеку од и надвор од кревето

Кревет Капи заштита на кревет шини против штета при давање на возило готов фабрички изглед.Заштитете го

Инсталација : Лесно Се СтегаНа Тоа се карактеризира со патентиран latch и напнатост систем за да се задржи

FITMENT : ДНК MOTORING Тешко Три Пати Tonneau Покрие Компатибилен со 0918ч Рам 1500 / 1018 Ram меморија 3500 Оваа Надградба Ед

Овие кревет железнички удел џеб опфаќа одговара 2019 2020 Надгради Silverado и GMC Сиера во задниот дел на вашиот

Please wait...