0
clear
  • Мала Количка за Притисни Копче за Контрола Табела Светилка Едноставност LED Светилка Око-се Грижат Компактен Dimmable Канцеларија Читање Светлина Биро Светлина Мемори?
  • -20%
  • -20%
Мала Количка за Притисни Копче за Контрола Табела Светилка Едноставност LED Светилка Око-се Грижат Компактен Dimmable Канцеларија Читање Светлина Биро Светлина Мемори?

Мала Количка за Притисни Копче за Контрола Табела Светилка Едноставност LED Светилка Око-се Грижат Компактен Dimmable

DEN 1430.40

Достапност
Достапно за нарачка

▶Изработени од АБС , ПРЕДВОДЕНА табела Светилка создава подеднакво удобно и мека светлина.Без треперење, не вртоглавица светлина, без сенка, која избегнува замор на очите предизвикани од треперење на светлината и груби сјајот ефикасно. ▶Светилка главата должина : 18cm(7inch), Светилка тело должина : беа 25,5 см(10inch), база должина : 6.5*9.5 cm(2.6*3.7 инчен).Rotate LED табела светилка рака до 180 Степен или зглобот на база од 180 Степен за повеќе директна осветлување. ▶Поддржуваат Bluetooth да се игра на музика.Stepless затемнување дизајн, слободен избор на светлината и светлината боја,обезбедување идеален нивоа на светлина за работа, учење, читање и релаксирачки. ▶Допре Сензорот Вклучете се применува на оваа студија светла, 30 минути редовни light off.Мемориска функција значи дека brightness /осветлување режим ќе остане кога е вклучена следниот пат. ▶Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да не известите на e-mail во времето и ние ќе ви одговори и да ги реши тоа во рок од 24 часа.ви благодариме за доаѓање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Опремување со повеќето широко се користи E27 капа, лесно да се најде замена, ако на сијалицата скршени, мо

☆Намали Стакло База.Дувачкиот Заврши Метал Акценти на База, Finial, и Светилка Вратот ☆OnOff Приклучок За Пр

Силна метал менгеме се отвора за 2.Совршен за музика стои, pianos, канцелариски маси, компјутерски бироа и hea

Иновативниот дизајн, пријатни бои, таписерии изработка, добри подароци, бизнис колеги, клиенти, пријате

Иновативниот дизајн, пријатни бои, таписерии изработка, добри подароци, бизнис колеги, клиенти, пријате

65 KG)[Default switch] : Онлајн копчето switch + Патент се префрлите[сенка материјал] : обоено стакло[база материјал] :

????【5 Режими на Основниот стил за мажи, жени, тинејџерите, децата, учениците и студентите ????【Погодно USB П

Во споредба со обичните табела светилки, HAILOLY gooseneck светилки имаат повеќе од светлината опции.Светлинат

Извор на светлина може да биде вклучен со едно копче, и работата е едноставна.Ве молиме да бидат сигурни

Безжични полнење function Charging мобилни телефони со безжично полнење функција, исто така, може да ја полните

Иновативниот дизајн, пријатни бои, таписерии изработка, добри подароци, бизнис колеги, клиенти, пријате

LED нема штетни светлина зрачење како светлина загадувањето, и тоа е поудобно да ги заштитат очите.Трибој

★Елеганција Свитлива дизајн : 360 степени прилагодливи, флексибилни gooseneck цевка за да ја прилагодите неј

Стави светилка за на трпезариска маса, и целата соба е полна со топла атмосфера.ПОЛНЕЊЕ преку USB ПОРТА : Н

Големина : 4.3"W x 10.2"Х Dimmer : Вклучени.Материјал : Алуминиум.Светилка Извор : ЛЕР.Вкупно Wattage : 1 watts.Фитил од Grayp

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Топло и романтична ноќ светлина : го Стави на вашиот кревет за да ви овозможи со топла и пријатна светлин

Целата led светло составен од LED светло монистра кој дава нежно светло за очите, а има подобра lumination.Модер

Вистински Тифани светилки, скапоцени рачно изработени изработка како класичен век, на абажур е направе

Имаме Стока Безбедносни Услуги.Ако Производот што Сте го Добиле Има Проблеми со Квалитетот, ве Молиме С

ДОБРО ДОМАЌИНСТВО ПЕЧАТ : Ова Ott Lite светилка заработил Добра домашна работа Печат и е соработка со здрав

Безбеден за вашите бебиња и домашни миленици.Ако имате било каков проблем во врска со оваа цел,ве молиме

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Топло и романтична ноќ светлина : го Стави на вашиот кревет за да ви овозможи со топла и пријатна светлин

Чи БЕЗЖИЧНИ ПОЛНЕЊЕ Најнова технологија маса светилка со безжично полнење за мобилни телефони и уреди.

Во различни земји, ние ќе ви испратиме електрични спецификации според вашите потреби.Иновативниот диза

Стилски Дизајн : добар, ниска цена, и функционална маса светилка за да ги задоволат своите основни освет

Please wait...