0
clear
  • Помине Уметност Stamper,Помине Stamper Комплет Јасно Силикони Помине Уметност Алатка Печат Желе со Scraper Слика Образец Плоча за DIY Ноктите Оркестарот (Розова+Сина+Портока?
  • -20%
  • -20%
Помине Уметност Stamper,Помине Stamper Комплет Јасно Силикони Помине Уметност Алатка Печат Желе со Scraper Слика Образец Плоча за DIY Ноктите Оркестарот (Розова+Сина+Портока?

Помине Уметност Stamper,Помине Stamper Комплет Јасно Силикони Помине Уметност Алатка Печат Желе со Scraper Слика

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

За 3cm stamper главата, одговара најмногу на ноктите големини, Желе силикони ви помогне да ги собереш модели од плочи лесно, над може да се направи гребнатини од остри предмети.Ноктите stamper комплет лесен за употреба, да нанесете слој на ноктите печат полски гел на плочи, користете scraper да се отстрани вишокот на гел, потоа притиснете го stamper на плочки да се добие обрасци и притиснете на stamper на ноктите површини.Погодна и за почетници и искусни центри.Погоден за домашни помине DIY или професионална салон, нокти, ноктите, природни нокти, на доградба на акрилни нокти, и лажни нокти, одговара за девојки или жени кои сакаат помине уметност.Ноктите образец соодветен за различна големина на сликата дизајни, со scraper за одржување и scrape на надмине полски од плочи.Ве молиме имајте предвид, ако не можете да печатите слики, ве молам само да се мијат stamper пред да го користите.Користете чиста леплива лента или lint ролери да се исчисти лак или нечистотија.Не се чисти со acetone, лак смена, и памук.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ИСКЛУЧИВО НАМЕНЕТА ЗА DUALSHOCK 4 : Прецизно сечење се вклопуваат Play Sation 4 (PS4 / ТЕНОК / ПРО) контролер совршено

【Мултифункционален】Bao Feng УВ5 R вистинската моќ, таа има Висока / Ниска Моќност Switchable;Со Функција VFO & Мем

★【Пакетот Вклучува】 Нашите сублимација козметички кеси поставите вклучувајќи 10 парчиња сублимација

Тешки Конектор : Ова kmr 400 кабелот е со SMA Машки N Машки адаптер и тешки конектор се направени од цврст меч.

ЗДРАВ И АТРАКТИВНИ : совршено избалансиран, трајни и атрактивни ротирачки ТВ стои дека безбедно да има м

【Fitment】 Универзална Собере 2 Барел Mer Carb Carburetor со 3.0 L 4 CYL Моторот 【Заменува】Меркур Морски дел # 70125 A1, Сиер

【Врска】 Поврзете [N тип Машки] антената на уредот со интерфејс на [RPSMA Женски или SMA Женски] 【Пакување Ли

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања.Боја : Транспарентна & Жол

【Купи со Доверба】1 година ограничена гаранција.Било каков проблем, ние ќе го реши во 24 часа (наплата / з

【Модел за поддршка】ABBREE PL2303 USB Програмирање Кабел Компатибилен со двонасочна Радио(Baofeng УВ5 R / 5 RA / 5 RE / ,У

Нови undermountкабинет дизајн работи со сите бањи.Ништо за да го прикачите на вашиот spa кабинет.Гас пролет assis

Оваа единица доаѓа спакувана со transom планината трансдуцерот.Рамки бои вклучени : Бела, Црна и Хром.Лицет

Задоволување на побарувачката на евтини, издржливост и ефикасност.Нема собрание е потребно.Материјали

Производ се продава за истражување или за понатамошно производство, употреба само, не за храна или дрог

Врвен Квалитет.Нашите производи се произведени во ISO9001 квалитет сертифицирана фабрика.Сите делови се о

Делот 15 од FCC Дел 97 Уверение.FFC ID : 2 AJGMUV5 R.Со 12.99 инчен должина Тактички Антена, токи со повеќе Долго Заѕвон

Гранули стабилизира chlorinator.Делува како sanitizer и oxidizer; нема потреба за два производи.Брзо дејствување.Брзо

500+ Шаблони 200,000+ Премиум Слики.Syncs со Microsoft Office Outlook.Печатење и дизајн лесно со нови Avery шаблони.Зачувај за

ЕКСТРА ШИРОК : Порта стои 30 Инчен високи за дополнителна безбедност.Се проширува за да ги собере отвори

"За 108 Молитва Мала Монистра : 108 е свето број,најчесто 108 монистра,симбол на отстранување на 108 видови на п

✔️ Возило Fitment Информации Заменат истрошени термостат собранието на BMW E65, E66, E67, E85, E60, E61, E83, E83, E64, E81, E90, E9

100% Оптоварување тестирани.Лесно да се инсталира.Обезбедува како нов волан.Дизајниран да се намали стре

[Висока Густина ХранаОдделение Материјал] стаклена чаша е направена од ултрависока јачина на borosilicate ст

Конектор : N Женски 50 Ohm Конектор; Конектори : SMA Машки 50 Ohm Конектор; Кабел : RG58 Коаксијален Кабел; Должина :

Please wait...