0
clear
  • Bathlux Само Лепило Туш Полица, со Крпа Кука, Не-за Дупчење Бања Полица, Ѕид Монтирани за Стан, Бања Организатор, Бела, за Дома Декор/Кујна/Бања-30136
  • -20%
  • -20%
Bathlux Само Лепило Туш Полица, со Крпа Кука, Не-за Дупчење Бања Полица, Ѕид Монтирани за Стан, Бања Организатор, Бела, за Дома Декор/Кујна/Бања-30136

Bathlux Само Лепило Туш Полица, со Крпа Кука, Не-за Дупчење Бања Полица, Ѕид Монтирани за Стан, Бања Организатор,

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】-Лесно да се залепи и нема да го оштети вашиот ѕидови, нема потреба да се помине и да се вежба. -Лесно да се отстрани без површината трага. -Можат да се користат постојано по чиста и сува лепило. -Водоотпорни и отпорни на топлина, совршен за бањи, тоалети, кујни. 【Надградби Куки & Анти- ' рѓа Бар 】Нашите крпа куки Поголем големина и префинет изглед, Можете да се откажам различни големина крпи и да го изберат за нив лесно."КРПА"полици дизајн и го одликува куќата и заштедува простор.Материјалот на лентата е од нерѓосувачки челик.Тоа е издржлив и анти- ' рѓа. 【СУПЕР ВИСКОЗНОСТ】Напредни леплив слој во комбинација со вшмукување чаша слој технологија за да се обезбеди поддршка за dual куки.Максимално оптоварување 40lb.(За услуга живот, ве молиме не се вчита повеќе од 10lb на ден). 【ШИРОКА ПРИМЕНА】Широко се користи на различни површини, како Дрво, Плочки, Керамички, Метал, Пластика Површина, и повеќе.Особено голема за да виси туш или када, додатоци во купатило или кујнски прибор и алатки на плочка backsplash. 【ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ】На леплив слој може да се користи за 10 години.Ако тоа паѓа надвор, ние испрати нова бесплатно до вас веднаш.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ДА НЕ ' РЃА : се користат квалитетни нерѓосувачки челик наместо позлата.ќе рѓа.Големина : 25×16.5 ×12.5 cm / 9.

Мултифункционален ѕидмонтирани зачин рек : Ова е одличен зачин уред за складирање, кој може лесно да се

❤ Висок квалитет на алуминиум Антикорозија, анти ' рѓа, издржливи.Не се наменети за заоблени агол, само

✽ Да ЗАЧУВАТЕ ПРОСТОР : Ставете шампон, сапун и други бања производи на овој туш стаклена полица ✽ СТАКЛ

♣Едноставни и Стилски Дизајн, s 3 Навртки, Скриени Инсталација База, Може да се Задржи Туш кабина Мазни и

Издржливи : Направен од 304 од не ' рѓосувачки челик, рѓадоказ, да се обезбеди трајност и сигурност.Мултице

Со едноставен дизајн и издржливост, тоа може да послужи како совршен додаток во вашата бања.Изработени

Транспарентен traceless лепило дизајн го прави невидливи.Без дупчење и оштетување на ѕидот.Уникатен трансп

Лесна стап дизајн, нема потреба да се вежба дупки и ќе не боли ѕидот, лесно да се создаде чиста кујна и ба

Број на Нивоа : Двојно Ниво.Инсталирајте Стил : Гром Вметнување Тип.Носителот Завршна Површина : Полиран.

Простор за заштеда на агол дизајн држи вашата бања во ред, чисто и уредно.Завртете го потроши простор на

Направени од висококвалитет месинг со мазна површина и внимателно исечените рабови за да спречите случ

На Eco Decors Satori 28" Туш Клупа е направена со користење на 100% солидна тиково дрво, а седиштето е направена со к

Број на Нивоа : Двојно Ниво.Инсталирајте Стил : Гром Вметнување Тип.Тип : Бања Полиците.Материјал : Алумин

Простор за заштеда на агол дизајн држи вашата бања во ред, чисто и уредно.Завртете го потроши простор на

На фабрика тенџере носител е убава и практичен подарок за вашите семејства и пријатели за housewarming, роден

53 инчен Одговара за Туш Род : 24mm во дијаметар Тежина : околу.Лесна инсталација дизајн, вежба и лепак не се

Направени од висококвалитет месинг со мазна површина и внимателно исечените рабови за да спречите случ

Please wait...