0
clear
  • Shyn АДА Прифатени Sonic Батерија Електрична Четка за заби со 10x забен камен, Отстранување на Ултра Flex Четка Главата, Полнач, и Патување Случај (Бела)
  • -20%
  • -20%
Shyn АДА Прифатени Sonic Батерија Електрична Четка за заби со 10x забен камен, Отстранување на Ултра Flex Четка Главата, Полнач, и Патување Случај (Бела)

Shyn АДА Прифатени Sonic Батерија Електрична Четка за заби со 10x забен камен, Отстранување на Ултра Flex Четка

DEN 1017.60

Достапност
Достапно за нарачка

10x ПЛАКЕТА ОТСТРАНУВАЊЕ СО УЛТРА FLEX 10 ЧЕТКА ГЛАВА : High tech, уникатен наежвам густина овозможува да добиете 4x поголема површина контакт и 10х повеќе плакета отстранување од вашиот просек четка главата.Уште подобро, флексибилни и мека гума страни го прави нежна на вашите непца.Светла насмевки, тука доаѓаме.Наградуван : 40 години на стручни инженеринг има донесено убаво дизајниран, моќен sonic четка за заби која освои Луѓе Списание е 2019 Патување Награда за Најдобар Електрична Четка за заби на Мај 27, 2019, освои " Wired Magazine е омилен електрична четка за заби награда на јуни 6, 2019 и АДА Печат на Прифаќање во април 2020 година. МОЌНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 31,000 + четка потези во минута, сензор за притисок, вграден тајмер, и до 5 интензитет нивоа за 4 чистење начини : Чиста, Бела, Чувствителни и Масажа.ПРИТИСОК, уреди со покажувач на ТЕХНОЛОГИЈА : Нашиот секојдневен притисок сензор овозможува да знаете кога ќе се четкање на заби е премногу тешко, спречува заболување на рецесија и подобрување на непцата и забите здравје.ЧЕТКА САМОУВЕРЕНО : Нашата U. S. врз основа на тимот за поддршка е тука да одговориме на сите ваши прашања.На Shyn sonic четка за заби доаѓа со 30-дневниот гаранција за парите назад и 2-годишна гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Sonic Четка за заби, Ултразвучно испитување вибрации 40000 удари / мин,моќен длабинско чистење на забите и пр

вклучува : бонус замена четка главата ($5 вредност), еден AAA батерија, подароци кутија за пакување, прирачн

Увезената хранаодделение четка, антипаѓа, антирасејување, заокружување на процесот treatment3.Вие исто така

Материјал : Топ ABS.Стоковните Квалитет, Сертификација : 3 C и CE.Ефект : Deep Clean Brush Функција : Removeplaque.Electric Toothbrus

【4 Начини да се заштитни Забот]】Има 4 различни чистење начини за различни потреби и на Секој режим има р

Испорачува 20,000 четка удари во минута.Специјално дизајнирани јаглен исполнет влакната.Испорачува 20,000 ч

Функција : 1.Кратко притиснете го прекинувачот копчето за да започне четка за заби 30‑втората зона ја про

8 замена четка глави ви овозможи да се замени со четка за заби шефовите на секои 3 месеци како што е препо

Ние ќе го реши вашиот проблем во рок од 24 часа.USB кабелот е компатибилен со глобалната напони и универзал

Произведено во САД или Увезуваат.На електрична четка за заби е опремен со 6 четка глави, вибрации за 1,8 ми

Многу погодна за семејни и патување употреба.Ефикасно чистење : Ова електрична четка за заби користи ви

2021 Нова Надградена Електрична Четка за заби со најновите sonic технологија да се вози течност длабоко пом

【Ефикасно чистење】— електрична четка за заби може ефективно 99% од забот на дамки, длабоко чистење на н

Тоа може да влезе во недостапни места помеѓу забите и непцето, навлезат помеѓу забите, да ги отстраните

Smart дизајн : ве потсети да ја промените четкање областа на секои 30 години; авто исклучи по 2mins на работа, а

ДОБРО ЧИСТЕЊЕ ЕФЕКТ На професионална одделение легури на метал чистење на главата има очигледни чистењ

Please wait...