0
clear
  • ActivePur Matcha Пилинг Гел, се Соочуваат со Exfoliating Лицето Гел Микро чистење на Лицето Чистење & ги Отстранува Мртвите Кожата, Хидратантен Осветлувајќи Навлажнувачки Негув
  • -20%
  • -20%
ActivePur Matcha Пилинг Гел, се Соочуваат со Exfoliating Лицето Гел Микро чистење на Лицето Чистење & ги Отстранува Мртвите Кожата, Хидратантен Осветлувајќи Навлажнувачки Негув

ActivePur Matcha Пилинг Гел, се Соочуваат со Exfoliating Лицето Гел Микро чистење на Лицето Чистење & ги Отстранува

DEN 143.28

Достапност
Достапно за нарачка

✅ Лицето Гел лечи со отстранување на СУВА КОЖА по EXFOLIATING.НАВЛАЖНУВАЧКИ и ХИДРАТАНТЕН.Ги ОТСТРАНИТЕ МРТВИТЕ КОЖАТА со целулоза, ОСВЕТЛУВАЈЌИ МАЗНА и СВИЛЕНКАСТА.НЕ ТЕСТИРАЊЕ врз животни. ✅ НЕЖНА, МЕКА ПИЛИНГ ГЕЛ – Збогатен со природна влага богати 100% памук, целулоза, Active Pur производ - обраснат на лице пилинг гел благо ги отстранува мртвите кожата, нечистотија, нечистотии за посветла, дури и-тон изглед на кожата без било иритација или црвенило, погоден дури и за чувствителни типови на кожа. ✅ Овој ПИЛИНГ ГЕЛ вашиот мртвите кожата падне со бела чистење остатоци, и работи како лицето измијте (не кора-off маска). 3 ЕДНОСТАВНИ ЧЕКОРИ за да го добиете вашиот СВИЛЕНКАСТА и БЛЕСКАВА КОЖА : да се применуваат, масажа и се мијат.Тоа, исто така, ќе им помогне на новите регенерација на кожата и стимулирање на циркулацијата. ✅ Чисти темелно, Негување на Кожата, се Намалат Порите, Заличи на Кожата & Навлажнувачки.Нашите чистење производ е ефикасен против АКНИ blackheads.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Премиум Квалитет : Формулиран со внимателно надоместот што му се исплаќа на состојки, овој нежна за кожа

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Изберете Она што е Реално : Нашите козметички производи и на косата и на кожата третмани функција вистин

ПредPack Износ : 2 Здравје CARBOMER; COCAMIDOPROPYL BETAINE; НАТРИУМ LAURETH СУЛФАТ; TRIETHANOLAMINE; ГЛИЦЕРИН; ПРОПИЛЕН ГЛИКОЛ; TETRASODIU

【Чиста Природна Формула】Природни растителни екстракт може да придавам влогови на усните и донесе сла

Чисти, Exfoliates И Energizes.За Нормална, Мрсна И Комбинација На Кожата.Формулиран Со Витамин Ц, Женшен И Цитрус М

♠имаат ист ♠имаат ист ♠имаат ист.Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 13м

Мазна Lip Balm : Само еден на овој климатизација усна за нега на листовите на вашите усни се изедначи и се об

Идеална за Сува Кожа Пакет Содржи : Мароко Argan Масло Чистење, Чистење, ХидраЈадев Лицето Крем, Сјај Порто

ЛИЦЕТО МАСКА : нанесете дебел слој на кожата два пати неделно во текот на ноќта, избегнување на очите и у

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Длабоко ја чисти кожата и остава tingling сјај.Нежно exfoliating акција извлекува нечистотии и unclogs порите.Омекну

Висок Квалитет на : природни кармин е направен од прополис материјал, јагода екстракт и витамин Е да при

Во случај на непријатност, прекинете со употреба на производот и се консултирате со дерматолог.Во утрин

Навлажнувачки усна грижи создава влага бариера и трае влага.Smoothes усна линии : Растителни состојки јадев

Please wait...