0
clear
  • Прва Помош Антисептик Towelettes
  • -20%
  • -20%
Прва Помош Антисептик Towelettes

Прва Помош Антисептик Towelettes

DEN 151.20

Достапност
Достапно за нарачка

Се продаваат како 25/Кутија.Прва помош антисептик брише обезбеди осилото олеснување и помогне да се спречи инфекција на ситни парчиња, инциденти и изгореници.Содржи : isopropyl алкохол и benzalkonium хлорид.Пакувани за поединечна употреба и да го надополнува прва помош станици и колекции. 25 поединечно завиткани брише по кутија.За еднократна употреба дизајн елиминира грижите на вкрстена-контаминација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пакетот Вклучува : 2 парчиња розова боја на ноктите спа сад, лесно да ги исполни вашите секојдневни потре

Врвен Квалитет.Нашите производи се произведени во ISO9001 квалитет сертифицирана фабрика.Сите делови се о

【Мултифункционален】Bao Feng УВ5 R вистинската моќ, таа има Висока / Ниска Моќност Switchable;Со Функција VFO & Мем

【Врска】 Поврзете [N тип Машки] антената на уредот со интерфејс на [RPSMA Женски или SMA Женски]...

Оваа црвено светло уред обезбедува моќни болка, без да предизвика штетни несакани ефекти.Црвено светло

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања.Боја : Транспарентна & Жол

Совршен налепници за да го персонализирате лаптоп компјутери, Mac книга, графити, Скејтборди, багаж, авто

????ИНСТАНТ РЕЗУЛТАТИ!Само Спреј На Филтерот И Исплакнете Го Одземе Почвата!Ќе Го Отстрани Тело Масла, Sunta

ЗДРАВ И АТРАКТИВНИ : совршено избалансиран, трајни и атрактивни ротирачки ТВ стои дека безбедно да има м

Претворете го ВАШИОТ ФОТОГРАФИИ ВО НАЛЕПНИЦИ само photo map околу каде што можете да ги пренесете вашите фо

ЕКСТРА ШИРОК : Порта стои 30 Инчен високи за дополнителна безбедност.Се проширува за да ги собере отвори

Под кабинет ТВ планината одговара на рамни екрани со VESA монтажа гром дупка модели на 75, 100, и 200mm (измери р

Две 12 V 22 Ah SLA Замена на батерии за Гордост Мобилност Гого Ултра X Количка MKB ES17 12 скутер количка за замена

Доаѓа во 2 родовонеутрални забава отпечатоци 2ПАКЕТ : 2 ПредИзми Унисекс Памук Муслин Burp Облека со Snap коп

ВЧУДОВИДУВАЧКИ КАПАЦИТЕТ. држи до 12 шишиња од речиси било која големина и форма како и многу други додат

Safe материјал : мачка скок мат е изработен од квалитетни PP материјал, кој е сигурен и безбеден за домашни

✔️ Возило Fitment Информации Заменат истрошени термостат собранието на BMW E65, E66, E67, E85, E60, E61, E83, E83, E64, E81, E90, E9

Нови Desgn : 3 D Западно Prner s a deskop на западно ar machne, пот quck и лесно DIY на западно desgns, 7nch бургасdefnon уф екран, гол

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% синтетички кожа.Увезени.Гумен ѓон.

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Обезбедува совршено се вклопуваат со не протекување и исто така ги отстранува учениците и менгеме марк

100% Платно.Увезени.Гумен ѓон.Произведено во САД или Увезуваат.Најдете насмевка на тротоарот сурфер кој з

Please wait...