0
clear
  • Basesailor USB C Женски USB A Машки Адаптер 2 Пакет,Тип C Држачи за Кабел Адаптер за iPhone 11 12 13 Mini Pro Max SE,Airpods iPad Воздух 2020 2021,Samsung Галакси Забелешка 10 S20 Плус 20 S21 FE Ултра,Пиксели 6
  • -20%
  • -20%
Basesailor USB C Женски USB A Машки Адаптер 2 Пакет,Тип C Држачи за Кабел Адаптер за iPhone 11 12 13 Mini Pro Max SE,Airpods iPad Воздух 2020 2021,Samsung Галакси Забелешка 10 S20 Плус 20 S21 FE Ултра,Пиксели 6

Basesailor USB C Женски USB A Машки Адаптер 2 Пакет,Тип C Држачи за Кабел Адаптер за iPhone 11 12 13 Mini Pro Max

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

(Не работи со Mag Safe полначот) да БИДАТ СВЕСНИ ЗА ОГРАНИЧУВАЊЕ : Ова е USB-C женски USB-машки адаптер наменета за полнење или за пренос на податоци, и тоа ќе НЕ поддржуваат vidoe сигнал на пренос. (Најновата Тест Резултат : Овој производ не работи со Mag Safe безжичен полнач поради некомпатибилност на полнење протоколи.Така Mag Safe полначот мора да бидат споени со помош НА USB-C адаптер).Со оваа мала dongle вклучен во некоја достапна стандарден USB порт, вашиот наследство уреди (полнач, моќ банка, компјутер), може да се претвори во USB-C овозможено платформа.Можете лесно да се поврземе било USB-C периферни уреди (USB Тип-C кабел, USB Тип-C флеш диск, USB Тип-C центар) кои го прават користењето на поновите USB-C connector.Овој адаптер нуди трансфер на податоци брзина до 480 Mbps помеѓу поврзани уреди и исто така поддржува до 2 Засилувачи на излезната енергија за полнење на вашиот уреди.Уживаат во брзо и безбедно полнење.Нашите алуминиум-легура-bodied dongle зафаќа многу малку простор и може да приклучок директно кон крајот на вашиот USB-хардвер, така да не мора да се грижите за носење околу тоа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

✅Други : отпорни на Корозија голи бакар проводници, цврсти позлатен приклучок и фолија & плетенка оклоп

▶Professional USBC до USB 3.Разноврсна Употреба : USB OTG поддршка за да се поврзете и да го користите USB флеш драјвови

Наведнуваат тоа да било агол сакаш кога ќе го поврзете вашиот USBC уреди како многу како 10.0 Брз Трансфер д

Синхронизација со вашиот LG Q7 Плус за УлтраБрз Трансфер на податоци и USB Уреди!.Исто така, ја полните ваша

000 пати!✅Големина : Уред плус Кабелот е 6,3 инчи во Должина, тенок профил и обезбедува целосна моќ USB 3.✅Дру

000 пати!✅Големина : Уред плус Кабелот е 6,3 инчи во Должина, тенок профил и обезбедува целосна моќ USB 3.3инче

(НАДГРАДИ за Mag Safe безжичен полнач) (ВРВОТ ФУНКЦИЈА : со Голема брзина за Пренос на Податоци На Двете Орие

(Не работи со Mag Safe полначот) да БИДАТ СВЕСНИ ЗА ОГРАНИЧУВАЊЕ : Ова е USBC женски USBмашки адаптер наменета за

0 Xiaomi Mi Max 3 Samsung Галакси M20 Адаптер, USB ТипC OTG Адаптерот овозможува ДВОЈНО Податоци и Пренос на 5 Gbps! [Gunmetal Си

1 Micro USB на USB C Адаптери : ви Овозможи да ги синхронизирате, полнење и пренос на податоци за вашиот USB C уред

Максимална струја : 2 A(Зависи од моќта на вашиот полнач).Понудата USB 3.Можете лесно да се поврземе било USBC

【Широка Компатибилност】 USB Тип В Машки да USB Женски Адаптер за Samsung Галакси Z Флип 3 / 2, Галакси Z Пати 3 / 2,

✅Други : отпорни на Корозија голи бакар проводници, цврсти позлатен приклучок и фолија & плетенка оклоп

0 Брз Трансфер до 5 Gbps и Универзална Адаптибилност.000 пати!✅Големина : Уред плус Кабелот е 6,3 инчи во Должи

0 Брзини✅Компатибилен : За СИТЕ објекти и уреди кои користат USB и USB ТипНа Брзина 3,2,1.0 Брз Трансфер до 5 Gbps

Може да поврзете на тастатурата или Глувчето или флеш диск или читач на картички.Може да поврзете два usb

0 Тип Машки 2.ЗАБЕЛЕШКА : Тоа НЕ го поддржуваат vidoe сигнал на пренос.РЕВЕРЗИБИЛНА Приклучок и работа.Коне

(Не работи со Mag Safe полначот) да БИДАТ СВЕСНИ ЗА ОГРАНИЧУВАЊЕ : Ова е USBC женски USBмашки адаптер наменета за

Please wait...