0
clear
  • SHANTRA, Камионот Корито Шатор 6.8' x 5.4' x 5.5' со Екстра Шатор Маска, Полна Големина Камион Шатор Две Лице Спиење Капацитет, Целосна Покриеност Водоотпорен Пикап Шатор за К?
  • -20%
  • -20%
SHANTRA, Камионот Корито Шатор 6.8' x 5.4' x 5.5' со Екстра Шатор Маска, Полна Големина Камион Шатор Две Лице Спиење Капацитет, Целосна Покриеност Водоотпорен Пикап Шатор за К?

SHANTRA, Камионот Корито Шатор 6.8' x 5.4' x 5.5' со Екстра Шатор Маска, Полна Големина Камион Шатор Две Лице Спиење

DEN 3119.76

Достапност
Достапно за нарачка

Оксфорд.Водоотпорен Функција : Ова пикап камион шатор е направен од 210 D оксфорд ткаенина, со PU2000 вода-доказ слој, rainproof и отпорен на вода може да се постигне на пригоден начин.На дното на шаторот има вдп слој за да се избегне површински инфилтрација.Лесно да се Соберат : камионот корито шатор за кампување вклучува лесен-за-користење столбови и пренослива торба за пакување.Англиски упатството е одличен за брзо и брзо се соберат, толку ќе имаат повеќе време за да се опуштите и да уживате во природата.Удобно Приказ на Прозорецот : совршен прикажување на прозорецот ви овозможува да уживате во панорамски небото, обезбедување на повеќе светлина, подобра визија и вентилација.Во дополнително, можете исто така да zip прозорецот размавта затворен за заштита на приватноста.Хуманизирано Дизајн : Со лесен внатрешниот простор за складирање торба во шатор, лесно да се соберат дребулии да се задржи на внатрешниот простор уреден.Дизајниран кука на врвот на шаторот за виси до светлината, за да имаат вашите кампување патување во секое време секаде. 2-Лице Камион Шатор : Камион кревет camper ви дава доволно простор да се водат, и може удобно да спијат две возрасни лица.Идеален за кампување, tailgating, риболов, па дури и lounging на плажа.На тешки ремени и токи нема да го оштети вашиот камион е крај.Спорт тип : Кампување и Пешачење.Затворање тип : Патент.Спорт тип : Кампување и Пешачење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Придава на Smittybilt Overlander Шатор (2783) со солиден, тешки патентите.Одлично за менување на облека, обезбедувањ

2 лице шатор со висока густина 92" x 55" пена двојно / full 2.5 инчен душек и 661 lb.макс оптоварување 600 D тешкидолжн

Памук,Фланелен Боксери [ПРОСТРАНА ПРОСТОР] Оваа пространа камионот корито шатор спие 2 лице со над 5.5 ноз

✅ Универзална одговара за мала, средна големина, и полна големина спортски автомобили со нагоренотвора

ПОБРЗО SETUP Нашата автоматско пол структура поставува БРЗО и ЛЕСНО, така што ќе имате повеќе време за да

✪✪Функција : Ова Прилагодливи Камион Товар Бар Стабилизатор Прилог е добро дизајниран за спречување н

ПОБРЗО SETUP Нашата автоматско пол структура поставува БРЗО и ЛЕСНО, така што ќе имате повеќе време за да

Please wait...