0
clear
  • USB Тип C Кабел, Anker [2-Pack 3ft] Премиум Најлон USB-C за да го USB-Брзо Полнење Тип C Кабел, за Samsung Галакси S10 / S9 / S8 / Note 8, LG V20 / G5 / G6 и Повеќе(Црна)
  • -20%
  • -20%
USB Тип C Кабел, Anker [2-Pack 3ft] Премиум Најлон USB-C за да го USB-Брзо Полнење Тип C Кабел, за Samsung Галакси S10 / S9 / S8 / Note 8, LG V20 / G5 / G6 и Повеќе(Црна)

USB Тип C Кабел, Anker [2-Pack 3ft] Премиум Најлон USB-C за да го USB-Брзо Полнење Тип C Кабел, за Samsung Галакси

DEN 1824.00

Достапност
Достапно за нарачка

На Anker Предност : се Приклучат на 50 милиони+ напојува од страна на нашата водечка технологија.Зголемена Издржливост : Подобрување на градежни техники и материјали направи кабел кој трае 12× подолго.Универзална Компатибилност : Дизајниран да работи беспрекорно со било кој уред кој го користи USB-В порта.Брзо Sync & Задолжен : Поддржува брзо полнење до 15 W (3А/5 V) и пренос на податоци брзина до 480 Mbps. (Не се компатибилни со Енергија за Испорака).Она што Ќе Добиете : 2 × Премиум Најлон-Плетенка USB-за да го USB-C 2.0 Кабел (3ft), добредојдовте водич, доживотна гаранција, и нашите пријателски услуги на клиентите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

2 А, Брзина и тековната тоа зависи од должината на кабелот,на опремата и На животната средина.1 Тип В Машк

[МАГНЕТНИ USB C 100 W ПОЛНЕЊЕ КАБЕЛ] : Овој уникатен нови полнење кабел е кабелот кој е исполнет со мали магне

83529 De LOCK – USB кабел – USB Тип, 4 pin (М) – USB Тип Б, 4 pin (М) – 3 m (USB / USB 2.0 преносни надворешен хард диск – 90 степени

Премиум Кабел со Display Port 1.3 4 K @60 Hzsonero USBC до Display Port 1.3 Кабел : Овој пригоден кабелот се поврзува на USBC извор

✨ Димензија DC Глава Дијаметар : 0.098 инчен (2.5 mm), DC Главата Должина : 0.63 инчен (16mm) за подобро да се јавите н

Исклучително Издржливост : Најлон Плетенка USBC Кабел Со Наведнуваат животен век од 10.0 Максимум и брзинат

100% сосема нов и висок квалитет.Компатибилен со Xiaomi Redmi забелешка 10 4 G (НЕ ОДГОВАРА 5 G).Замените се одмазди,

[МАГНЕТНИ USB C 100 W ПОЛНЕЊЕ КАБЕЛ] : Овој уникатен нови полнење кабел е кабелот кој е исполнет со мали магне

1.USB C до 1 / 4 инчи Аудио Кабел : ANNNWZZD USBC до 1 / 4" Стерео Splitter YКабел ни помогне да се подели на стерео сигнал во

0 Безжична Earbuds Слушалки.(USB кабел е компатибилен со слушалки, earbuds / Безжични Слушалки или полнење случаи

На оваа висококвалитетни мрежа додаток кој се користи висококвалитетни материјали и се произведени од

Приклучете и употреба на компјутерски периферни уреди, како што се флеш диск, тастатура, центар, глувчет

❤【Моќ Спецификации】 : Лаптоп, Полнач / Адаптер / Кабел во светот влезниот напон спектар : 100240 V 50 / 60 HZ...

【Широко Компатибилен】USB C светне држачи за кабел ќе широко компатибилен со тип C интерфејс уреди 【 Мулт

[Функција] : Тоа може да полнење на уреди и уредите за пренос на податоци со компјутерот [Карактеристики]

Можете лесно може да го најдете вашиот телефон во темница 【Широко Компатибилен】USB C светне држачи за ка

✨ ВЕ МОЛИМЕ МЕРКА ВАШИОТ КАБЕЛСКИ ГЛАВАТА ПРЕД ПОСТАВУВАЊЕ НА ЦЕЛ, ОСИГУРЕТЕ СЕ ДЕКА ПРИКЛУЧОКОТ ДИМЕН

Вмрежување додаток резерви.Поддршка plug and play, удобен за користење.Дизајниран за мрежни адаптери, центри,

Вмрежување додаток резерви.Поддршка plug and play, удобен за користење.Дизајниран за мрежни адаптери, центри,

USB17611747CP3 програмирање кабел за Allen Bradley Micrologix САЛАДИН.Овој кабел се користи за пренос на програма помеѓу

【USBC за да го USBC Кабел】Ова е USBC приклучок со истиот завршува, Не USBза да го USBC кабел, со цел за Брзо Полнењ

✨ Димензија DC Глава Дијаметар : 0.098 инчен (2.5 mm), DC Главата Должина : 0.63 инчен (16mm) за подобро да се јавите н

Овој производ е компатибилен за 2,5 mm massagers DC за USB порти.Дијаметарот на DC главата е 2.5 mm, со должина од 5 V DC м

Please wait...