0
clear
  • Комплет, 99Pitch Синџир W/Плоча се Лизга
  • -20%
  • -20%
Комплет, 99Pitch Синџир W/Плоча се Лизга

Комплет, 99Pitch Синџир W/Плоча се Лизга

DEN 1730.40

Достапност
Достапно за нарачка

Ова е вистински ОЕМ (Original Equipment Manufacturer) дел.Hatco е производство на иновативна технологија, висок квалитет foodservice опрема од 1950 година. Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нашата храна потоплите ќе продолжи да ви обезбеди со топол ручек.Нашата храна потоплите ќе продолжи да

○Карактеристики 1.На абажур е 250mm во дијаметар 2 Бесплатни телескопски суспензија линија.Телескопски о

【Меѓусебно Дизајн】Стандард тави, кој работи со 8.26" длабоко стандардна големина прегради од сите голем

○Карактеристики 1.На абажур е 185mm во дијаметар 2 Бесплатни телескопски суспензија линија.Телескопски о

Гаранција : 1Год onсајт На Делови и Работна Гаранција, стандард.Напони : 120 / 208240v / 60 / 1ph, 16 засилувачи, NEMA L1420

◆ КАРАКТЕРИСТИКИ 1.На абажур е 170mm во дијаметар 2 Бесплатни телескопски суспензија линија.Телескопски о

Подеднакво загреан & трајни : Оваа храна потопло со 3 делови се направени од не ' рѓосувачки челик 304, која

Вистински ОЕМ замена дел.AJ Antunes Преглед делови за поддршка на нивната линија на високобрзински вертика

Одговара Гром Група (Катран Хонг) SEJ22000 / SEJ21000 / Zojirushi THA803 S / Вклопуваат Amko SEJ22000 / Вклопуваат Adcraft RWE50 / В

Челик надворешната школка со лесензачистење на црно во прав заврши.Нерѓосувачки Челик 10.5 qts вметнете вк

Категорија : Загрева Полица Храна Потоплите Димензии (LWH, Wt.) : 44 x 23 x 9 Инчи; 30 Фунти.GloRay Капка Во Загреана П

Гаранција : Една година onсајт на делови и работна гаранција, плус една дополнителна година делови само г

◆ Карактеристики 1.На абажур е 175mm во дијаметар 2 Фиксна виси лустерот 3 Униформа греење, добра храна изо

○Карактеристики 1.На абажур е 250mm во дијаметар 2 Бесплатни телескопски суспензија линија.Телескопски о

Високо Квалитетен Материјал : Храна, топлина светилка со висок квалитет, од нерѓосувачки челик абажур з

Undercounter мобилни загрева кабинет.Fiberglass изолација.Aqua Temp систем 22 Мерач Нерѓосувачки Челик изградба.Темпер

【Приоритетни материјал】целокупниот материјал е направен од дебела нерѓосувачки челик, што е повеќе о

Високо Квалитетен Материјал : Храна потопло со нерѓосувачки челик абажур, Солиден, висока температура о

○Карактеристики 1.На абажур е 185mm во дијаметар 2 Бесплатни телескопски суспензија линија.Телескопски о

Надворешните димензии се 13 x 10 x 4 инчи, внатрешниот size 12 x 9 x 4 инчи, совршен за да се држете за да се оди кап

GloRay® Пица Потоплите, Контра Врвот, се ПоминеПреку, quad коса полица, 36" x 24" длабоко, од не ' рѓосувачки челик

Овој Вулкан "ФОЛКСВАГЕН" е .Овој бесплатен стои модел има 1" дебела врвот и од страна на изолација.Ова зат

★Нашите вклучена храна потоплите карактеристики голем капацитет пан (57.5x38x27cm во димензија) Еден Плех : 30

На зрачењето област е за 44 cm, која може да се сретне на термичка изолација потребите на повеќето храна.Пр

Please wait...