0
clear
  • uxcell Мали Ситни Месинг Ноктите 1.2x15mm за DIY Дрвени Хардверски Додатоци 50pcs
  • -20%
  • -20%
uxcell Мали Ситни Месинг Ноктите 1.2x15mm за DIY Дрвени Хардверски Додатоци 50pcs

uxcell Мали Ситни Месинг Ноктите 1.2x15mm за DIY Дрвени Хардверски Додатоци 50pcs

DEN 201.36

Достапност
Достапно за нарачка

Вкупна Должина : 15mm / 0.59"; Род Кол. : 1.2 mm / 0.05"; Раководител Кол. : 2.5 mm / 0.1"; Пакет Содржина : 50pcs x Месинг Мали Ноктите.Материјал : ноктите се изработени од месинг, кои не е лесно да се наведнуваат и има силна продорен моќ.Забелешка : Не чекан премногу тешко.Производот е едноставна структура и лесно да се скрши.Карактеристики : Круг-раководител ноктите се компактни мал и лесен за носење.Тоа не можат да работат со армирано-бетонски, само погоден за дрво и производи.Примена : Мали ноктите се широко се користи во дрвени, антички дрвна маса декорација, кутија изработка на додатоци.Тие, исто така може да се инсталира со шарки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Се продаваат како 25 / Кутија.Прва помош антисептик брише обезбеди осилото олеснување и помогне да се спр

НЕНАСИТНА МИРИС Замислуваме на крајот од векот explorer пие на возраст пијат во својот камин, неверојатни с

Делот 15 од FCC Дел 97 Уверение.FFC ID : 2 AJGMUV5 R.Со 12.99 инчен должина Тактички Антена, токи со повеќе Долго Заѕвон

Премиум Материјал : Подобро Смола и Безбеден за вас.Овие шарм се направени на супериорен смола, здрав и н

Сите црна .028 се пополни, исто така, е во парк.Ние го носат квалитет решение тенкови, како и тепих bonnets.Едно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

【Врска】 Поврзете [N тип Машки] антената на уредот со интерфејс на [RPSMA Женски или SMA Женски]...

Пакетот Вклучува : 2 парчиња розова боја на ноктите спа сад, лесно да ги исполни вашите секојдневни потре

Делот 15 од FCC Дел 97 Уверение.FFC ID : 2 AJGMUV5 R.Со 28.3 инчен должина Тактички Антена, токи со повеќе Долго Заѕвони

Израмнување на врвот на сад обезбедува точно измерени примероци.Направени од ФДУ и ЕУ во согласност мат

Направени на 304 нерѓосувачки челик издржливи.Големина 5*50mm,6*60mm,8*80mm.Тие имаат мазна површина.Крути дизајн

Нови undermountкабинет дизајн работи со сите бањи.Ништо за да го прикачите на вашиот spa кабинет.Гас пролет assis

✔️ Возило Fitment Информации Заменат истрошени термостат собранието на BMW E65, E66, E67, E85, E60, E61, E83, E83, E64, E81, E90, E9

【Модел за поддршка】ABBREE PL2303 USB Програмирање Кабел Компатибилен со двонасочна Радио(Baofeng УВ5 R / 5 RA / 5 RE / ,У

За 3cm stamper главата, одговара најмногу на ноктите големини, Желе силикони ви помогне да ги собереш модели

★【Пакетот Вклучува】 Нашите сублимација козметички кеси поставите вклучувајќи 10 парчиња сублимација

【Санитарни Спакувани】 : Секој четка за заби главата опремени со прашина маска потоа затворен во пласти

Конектор : N Женски 50 Ohm Конектор; Конектори : SMA Машки 50 Ohm Конектор; Кабел : RG58 Коаксијален Кабел; Должина :

Различни Стилови : Focal20 висок квалитет самолепливи свила печатење на екран матрицата има разни видови н

Задоволување на побарувачката на евтини, издржливост и ефикасност.Нема собрание е потребно.Материјали

Пирсинг Комплет : 140 PCS професионални пирсинг комплет вклучува сè што ви треба за пирсинг ( Нос, Nostril, Веѓа,

Тешки Конектор : Ова kmr 400 кабелот е со SMA Машки N Машки адаптер и тешки конектор се направени од цврст меч.

Please wait...