0
clear
  • CuBalia Големи француски Луксузен Дизајн Влакна од Ноктот Клипови,Органски Вилица Мода Трајни Коса Додатоци,Силен Задржете Не се Лизга,Стил Банана Клипови Менгеме Пр?
  • -20%
  • -20%
CuBalia Големи француски Луксузен Дизајн Влакна од Ноктот Клипови,Органски Вилица Мода Трајни Коса Додатоци,Силен Задржете Не се Лизга,Стил Банана Клипови Менгеме Пр?

CuBalia Големи француски Луксузен Дизајн Влакна од Ноктот Клипови,Органски Вилица Мода Трајни Коса Додатоци,Силен

DEN 549.60

Достапност
Достапно за нарачка

Деликатна Желка-Школка во Боја : Cu Balia усвојува француски рачно изработени изработка.Секоја голема желка коса ноктот клип е полиран од страна на искусни работници.Мекото лист форма дизајн совршено се апелира на вашата убавина.На повеќето модерни Желка-Школка во боја натпревари различни фризури, тоа е задолжително за дебели,тенки, бранови или права коса.Еко-пријателски Celluloid Ацетат : Лесни акрилик материјал увезени од Италија без било каква непријатна миризба.Еластична пролет е сигурен, трајни, цврсти и тешки за да бидат скршени и форматот се издолжува по повтори носат.Ќе не чувствуваат никаква товар или ограничување со тоа.Лесен за Користење : Секој коса ноктот клипови е полиран и строго да се провери од страна на искусни работници.Француската уметност и занаети се одлични дека нема sharps.Тоа нема да ти наштети на косата или кожата.Тие ја заслужуваат секоја долари.Практична & Здрав : забите дизајн може да го поправи вашиот тенок или дебел коса цврсто во текот на лицето за перење или шминка.На ноктот клипови се одржи на косата цврсто.Тоа нема да се растури, слајд или да падне надвор од местото на целиот ден.Од водоотпорен материјал е удобен за носење во бања и чиста.Широка Примена : Тоа е разноврсна и се корисни за да се задржи вашата коса уредно и стилски.Можете да го подобрите температура во различни прилики како семеен собир, свадба, патување,банкет, вечер партии, церемонии и роденден.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ние ги почитуваме и да се негува секој клиент, ако имате било какви прашања дали пред или по нарачка, ве м

Нежно Barrettes : Овие домот на косата barrettes може да се одржи на главата цврсто, без повреда на вашата коса и д

Гроздобер празно метал француски коса barrette конска опашка држачот.Материјал : Метал.Жените, дама, тинејџ

Тоа е погоден за партиите, работа, патување и секојдневна употреба.Шупливи Коса Ноктот Клип Е Толку Мода

Контрастни Црвени s Почеток да Изгледа Многу Како Божиќ .Среќен Божиќ Црвено Контрастни Црвени Мерки Ок

Големина на : 8.5 x 1,5 см / x 3.35 0.59 инч Симпатична кристал коса клипови прикладни за дами жени секојдневно н

Овие коса клипови се одговараат за жените од сите возрасти.Гроздобер коса клипови се прекрасен дар за н

Мерка : 3.3" L x 1" В рачно изработени Коса Barrette со rhinestones inset во barrette така што тие не падне.Направени од високо

Материјал : Ацетат; Прилики : Канцеларија и Секојдневно.Димензии (Прибл.) : 8.5x3x2.5см / 3.35x1.18x0.98...

Се лизга во некои црни контура на косата клипови за да го подигнете вашиот стил од секој ден!.Овие barrettes с

【Мода Коса Клипови】Доаѓа со 8 Компјутери Macaron коса клипови s ден, Денот на Вљубените подароци и така нат

Произведени во Германија.Одлично за повеќето типови коса.Здрав француски barrette затворач.Создадени со Св

Цвет Barrette : Додадете овој безвременски злато barrette на вашиот накит кутија; Кој прекрасен цвет и стабилна

Висококвалитетни материјали : Овие бебе коса клипови се направени од висококвалитетни пластични и меки

Дизајнирано За Да Ги Задржи Косата Во Место & Надвор Од Вашето Лице.Различни Бои Одат Со Многу Тимови.ОДЛ

(2 парчиња) фенси исклучителна геометриски hairpin боја за појавување на долго hairpin мода женската коса додат

Мек и сладок, нашите двојносоочуваат сатен лак со еден куп заврши додава посебен допир да вашиот мал едн

На направена дизајн го прави можете удобно да се носат, ќе не боли вашата коса и кожата.Оваа коса клип е п

Управуваат со вашиот неуредна коса, да се помогне да се направи вашиот постојано менување на коса стил.Ѕ

Please wait...