0
clear
  • 13W 6 Инчен Вдлабнати Светлина Таванот Светлина Може да + Видео Бебе Монитор Камера
  • -20%
  • -20%
13W 6 Инчен Вдлабнати Светлина Таванот Светлина Може да + Видео Бебе Монитор Камера

13W 6 Инчен Вдлабнати Светлина Таванот Светлина Може да + Видео Бебе Монитор Камера

DEN 2685.12

Достапност
Достапно за нарачка

【Интелигентен Звук и Движење Откривање】Бебе монитор со вграден микрофон и инфрацрвени движење откривање функција.Додека вашето бебе спие, не се грижи за бебето да плаче или качување надвор од креветчето.Откако го следи детектира движење, тоа ќе ви испрати инстант известување за да бидете сигурни дека бебето е во ред. 【1080 P HD Следи со Ноќно】1080 P 2 MP монитор, додаде, подобрена ноќ визија функции, без разлика дали е ден или ноќ, можете да ја видите секоја активност на вашето бебе во текот на целиот ден кои ќе го направат вашиот родителски живот полесно. 【Lullaby Функција & Бел Шум Режим】Кога бебето плаче, може да се бели шумот режим На бебе монитор, исто така, вклучува lullabies како и бел шум на репродукцијата.Нежна песна на lullaby може да ја измазни вашето бебе да спие. 【Собна Температура Откривање, Симпатична Мечка Форма】имаме вграден сензор на температура на кои постојано ќе се следи температурата во просторијата.Можете да го поставите температурата опсег.Ако температурата оди погоре или подолу на температура опсег ќе го поставите, тоа ќе испрати известување.Вклучена е бесплатна мечка во облик на силиконска маска додавање на cuteness на бебето камерата ги следи. 【Лесно да се Инсталира и да се Постави & Wi-Fi Конекција】Plug and play инсталација.Бебе монитор вклучува полнач и поддржува 2.4 GHz мрежни конекции.2,4 GHz Wi-Fi конекција е повеќе стабилен во текот на долги растојанија, Можете да ја проверите на бебето состојба во секое време во текот на стан, на вашиот телефон.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Please wait...