0
clear
  • KESOTO Избрани Пластични Опрема Поставите Кутија DIY Модел Додатоци Автомобил Moter Играчки Занает Комплет
  • -20%
  • -20%
KESOTO Избрани Пластични Опрема Поставите Кутија DIY Модел Додатоци Автомобил Moter Играчки Занает Комплет

KESOTO Избрани Пластични Опрема Поставите Кутија DIY Модел Додатоци Автомобил Moter Играчки Занает Комплет

DEN 119.76

Достапност
Достапно за нарачка

Поставени се вклучени : .Modulus : 0.4 mm.за DIY наука и мали производство, дизајн на производот и механички модел.Тип : вретено опрема, опрема,sigle опрема,двојно опрема,носење на опрема,bevel опрема,појас макара,појас,поврзување на решетката,оска ракав,tee јака.Материјал : пластика.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

На jrk 21v3 моторни контролер е високо конфигурираат бранеа DC мотор контролер кој ја поддржува четири инте

Please wait...