0
clear
  • LED инфрацрвена светлина црвено светло светло домаќинство 630 660 850 индивидуализира спектар,ПРЕДВОДЕНА Црвено Светло Терапија Уред 3 бранови должини за Заеднички и Бо
  • -20%
  • -20%
LED инфрацрвена светлина црвено светло светло домаќинство 630 660 850 индивидуализира спектар,ПРЕДВОДЕНА Црвено Светло Терапија Уред 3 бранови должини за Заеднички и Бо

LED инфрацрвена светлина црвено светло светло домаќинство 630 660 850 индивидуализира спектар,ПРЕДВОДЕНА Црвено

DEN 2183.76

Достапност
Достапно за нарачка

ОДЛИЧНА ЦРВЕНО СВЕТЛО УРЕД : Авто-развиени од Трети Чип вклучува 630, 660, и 850 бранови должини, што значи нашата уред продира подлабоко со двете црвена и инфрацрвена светлина.ПРИРОДНИ БОЛКА : Црвено светло уред се користи за директно насочени болка.Одлично за грбот, вратот, рамото, колената, рацете.Тоа може да помогне за подобрување на болки во грбот и така натаму.Меѓувреме, тоа исто така може да помогне за мускулен замор и болка.ПРЕНОСНИ и ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ:Со метална заграда, и ќе можат да се релаксираат вашиот страна, само нека се фиксирани на вашето биро, тогаш можете да уживам во тоа, тоа е многу лесен и продавница.ДОКТОРОТ ПРЕПОРАЧА : Тоа е дизајнирано за средна возраст, стариот, про спортисти, канцеларијата на работниците и миленичиња и се покажува дека тоа е добар Заеднички & Болка во Мускулите Знаците.Како да го КОРИСТИТЕ : Само задржете го инфрацрвена светлина уред преку целна област за 2 минути во еден момент, и 3 пати на ден.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

направени од високо квалитетни материјали и можат да бидат трајни производи за долго време.кристал пив

【Градина Заштитник】Чувате мачки , кучиња и други животни далеку од вашата градина, цветните леи и зеле

★【Пакетот Вклучува】 Нашите сублимација козметички кеси поставите вклучувајќи 10 парчиња сублимација

Големина 65cm * 43cm / 25.6*16.9 инчен, 1pcs.Тоа е доволно голем да ги покрие грб на предните седишта многу добро.По

Нови Desgn : 3 D Западно Prner s a deskop на западно ar machne, пот quck и лесно DIY на западно desgns, 7nch бургасdefnon уф екран, гол

Се продаваат како 25 / Кутија.Прва помош антисептик брише обезбеди осилото олеснување и помогне да се спр

НЕНАСИТНА МИРИС Замислуваме на крајот од векот explorer пие на возраст пијат во својот камин, неверојатни с

100% Платно.Увезени.Гумен ѓон.Произведено во САД или Увезуваат.Најдете насмевка на тротоарот сурфер кој з

ЗДРАВ И АТРАКТИВНИ : совршено избалансиран, трајни и атрактивни ротирачки ТВ стои дека безбедно да има м

"За 108 Молитва Мала Монистра : 108 е свето број,најчесто 108 монистра,симбол на отстранување на 108 видови на п

FITMENT : Компатибилен со Рам 1500 20162018, Рам 1500 Класичен 20192021, Ram меморија 2500 3500 20162021 ВИСОК КВАЛИТЕТ на : Високи

Универзална ТВ Количка идеален за повеќето 32" 70" рамна и криви панел Телевизори кои тежат до 100lbs(45kg).Прил

Делот 15 од FCC Дел 97 Уверение.FFC ID : 2 AJGMUV5 R.Со 12.99 инчен должина Тактички Антена, токи со повеќе Долго Заѕвон

Премиум Материјал : Подобро Смола и Безбеден за вас.Овие шарм се направени на супериорен смола, здрав и н

Две 12 V 22 Ah SLA Замена на батерии за Гордост Мобилност Гого Ултра X Количка MKB ES17 12 скутер количка за замена

Направени на 304 нерѓосувачки челик издржливи.Големина 5*50mm,6*60mm,8*80mm.Тие имаат мазна површина.Крути дизајн

Производ се продава за истражување или за понатамошно производство, употреба само, не за храна или дрог

Please wait...