0
clear
  • Автоматско Птица Внесувач,Автоматски Feede Семиња,Не-Хаос Птица Фидер Budgerigar Канарските Папагал Finches Parakeet Семе Храна Контејнер Кафез Додатоци
  • -20%
  • -20%
Автоматско Птица Внесувач,Автоматски Feede Семиња,Не-Хаос Птица Фидер Budgerigar Канарските Папагал Finches Parakeet Семе Храна Контејнер Кафез Додатоци

Автоматско Птица Внесувач,Автоматски Feede Семиња,Не-Хаос Птица Фидер Budgerigar Канарските Папагал Finches Parakeet

DEN 323.76

Достапност
Достапно за нарачка

◆Совршена големина : 5.71*5.04*4.06 инчи,може да се одржи 400g / 14oz Семе може да се користи за сите мали птици, како што се parakeet, црна феникс, старлинг, старлинг, lovebird, cockatiel, златен свила Проверете ја големината на finches, мали паун и други слични големина птици пред да го купат. ◆Производот усвојува цврсти акрилик одбор, кој никогаш нема да се скрши без собрание, кој е лесен и брз,На фидер може акции семе за 7-15 дена кој зависи од различни птици. ◆Нема хаос и без отпад : тоа може ефикасно да се елиминира семе и шега.Кога вашиот птица е јадење, на долниот рецка може да се задржи шега и unedible семиња во резервоарот, одржување на птичји кафез или соба чисти. ◆На фидер може да биде фиксиран на надвор или внатре на кафезот, и капакот може да се отвори за лесно хранење.Може да се стави храна која милениче птици се допаѓа, како што се разни зрна и здрава храна.Но вие не може да се стави на големи семе внатре, тоа ќе се заглавени под кутијата и банката на федерални резерви. ◆Ние сме посветени на исполнувањето на потребите на нашите клиенти и набавки со доверба.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате преку е-маил.Ние ќе организира замена или рефундирање како што е можно поскоро.Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ВЧУДОВИДУВАЧКИ КАПАЦИТЕТ. држи до 12 шишиња од речиси било која големина и форма како и многу други додат

Safe материјал : мачка скок мат е изработен од квалитетни PP материјал, кој е сигурен и безбеден за домашни

ЕКСТРА ШИРОК : Порта стои 30 Инчен високи за дополнителна безбедност.Се проширува за да ги собере отвори

Под кабинет ТВ планината одговара на рамни екрани со VESA монтажа гром дупка модели на 75, 100, и 200mm (измери р

Универзална ТВ Количка идеален за повеќето 32" 70" рамна и криви панел Телевизори кои тежат до 100lbs(45kg).Прил

Вкупна Должина : 15mm / 0.59"; Род Кол : 1.2 mm / 0.05"; Раководител Кол : 2.5 mm / 0.1"; Пакет Содржина : 50pcs x Месинг Мали

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Претворете го ВАШИОТ ФОТОГРАФИИ ВО НАЛЕПНИЦИ само photo map околу каде што можете да ги пренесете вашите фо

Направени на 304 нерѓосувачки челик издржливи.Големина 5*50mm,6*60mm,8*80mm.Тие имаат мазна површина.Крути дизајн

Се продаваат како 25 / Кутија.Прва помош антисептик брише обезбеди осилото олеснување и помогне да се спр

[Висока Густина ХранаОдделение Материјал] стаклена чаша е направена од ултрависока јачина на borosilicate ст

【Врска】 Поврзете [N тип Машки] антената на уредот со интерфејс на [RPSMA Женски или SMA Женски] 【Пакување Ли

ИСКЛУЧИВО НАМЕНЕТА ЗА DUALSHOCK 4 : Прецизно сечење се вклопуваат Play Sation 4 (PS4 / ТЕНОК / ПРО) контролер совршено

Две 12 V 22 Ah SLA Замена на батерии за Гордост Мобилност Гого Ултра X Количка MKB ES17 12 скутер количка за замена

ДОВЕРЛИВИ КОМПАНИЈА.Брада Снабдување производи се продаваат во продавници низ САД & Канада од 2014 година

Please wait...