0
clear
  • Volens Boho Туш Завеса за Бања Црно и Бело Геометриски Туш Завеса Tassel Ткаенина, 72x72 Инчен
  • -20%
  • -20%
Volens Boho Туш Завеса за Бања Црно и Бело Геометриски Туш Завеса Tassel Ткаенина, 72x72 Инчен

Volens Boho Туш Завеса за Бања Црно и Бело Геометриски Туш Завеса Tassel Ткаенина, 72x72 Инчен

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

КРАСАТ ВАШАТА БАЊА : Volens бохемски туш завеси донесе видови на геометриски модели дизајн, едноставен и мазни линии донесе свеж, чист изглед на вашиот тоалет.Исклучителна tassels даде модерен boho атмосфера, тоа може да бидат заменети со разни додатоци за да се создаде бохемски, шик, црна и бела племе, нордиските стил бања простор.ВОДООТПОРЕН & ТРАЈНИ : На платно туш завеса е направен од премиум полиестер, водоотпорен материјал кој им овозможува на вода слајд исклучување и суши брзо кога ќе се земе туш, ја игра улогата на суво и влажно поделба, држи вашата бања суви и чисти.На работ на дното се внимателно пораби од страна на нашите занаетчии за да се осигура дека тие не ќе падне или се олабави и долготрајна употреба.За ЗАШТИТА на ПРИВАТНОСТА : Висока густина и густа ткаенина направи бела туш завеса нетранспарентно, заштита на вашата приватност кога ќе уживате во бања време без да се грижите за другите случува во и надвор од бањата.Бела brightens до собата, со што собата изгледа повеќе пространа, исто така работи со повеќето боја шеми.СТАНДАРД 72"×72" ГОЛЕМИНА : Одговара на повеќето стандардни тушеви и кади отвори.Долго туш завеса го штити вашиот кат од несакани нота на вода.Секоја завеса има 12 ' рѓа-отпорни метал grommets да се инсталира лесно и брзо (куки вклучени), исто така, погодна за отворен и затвора тоа во секое време.ЛЕСНО ДА се ГРИЖИ : Машина мие со ладна вода, нежно циклус, не кајгана.Карактеристики на силна крпа го прави тоа ја задржува формата и суши брзо.Згора на тоа, нашите туш завеса користи најнапредните боење технологија за да бидете сигурни дека не да исчезнат, без бои по измиени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ, ТРАЈНИ ТУШ ЗАВЕСА : Нашата туш завеса е направен од стручно избрани и темелно тести

Можете да ја користите оваа единствена туш завеса поставува за да ги красат вашата бања, ѕид, прозорец и

Содржи : 100% Полиестер туш завеси 12 со метални куки и да Не се Лизга Килими.Домот туш завеса : многу Убава,

Памук.Еден чуден изгледа дека малку танчери ќе љубов.Ткаенина туш завеса е 70" W x 72" L; виси убаво.Креативни

Ткаенината е мазна и водоотпорен, обезбедување пријатно бањање средина.На Аква Туш Завеса со 12 ' рѓаотпо

100% Памук.Два панели по пакет (секоја 36"W) 72" вкупна ширина x 63" долго, 2.5" header со 3.25" прачка џеб, наредени...

Возрасни секс играчки за Возрасни сексуален однос производи Секс играчка за Возрасни орален секс предм

Стандардна големина60"(W)x72"(L) / 66"(W)x72"(L) / 72"(W)x72"(Л) .Погоден за повеќето бања со када.Полиестер Ткаенини : Вод

Толку многу Минималистички шик!.'Рѓа доказ & засилен grommets 12 куки вклучени, лесно да се инсталира.И завеса

Овие отпорен на вода бања завеси се обложени да се спречи вода од внесување на завеси.Не кајгана или соб

Полиестер.Овој ловтематските туш завеса е совршен додаток за вашиот лов ложа и викенд кабината оклопни.

Содржи : 100% Полиестер туш завеси 12 со метални куки и да Не се Лизга Килими.Домот туш завеса : многу Убава,

Возрасни секс играчки за Возрасни сексуален однос производи Секс играчка за Возрасни орален секс предм

Дупки : 12 rustproof метал претходно биле вклучени.И 12 пластични куки прстени за да се гарантира нема рѓа.Може

100% Памук.Карактеристики 12 Копчето Дупки и skipjack лого.Машина Перат 100% Памук.Јужна Плима Breton Крпи и Килим, с

Содржи : 100% Полиестер туш завеси 12 со метални куки и да Не се Лизга Килими.Домот туш завеса : многу Убава,

Содржи : 100% Полиестер туш завеси 12 со метални куки и да Не се Лизга Килими.Домот туш завеса : многу Убава,

Материјал : Полиестер, Исклучително Силни и Издржливи Синтетички Ткаенини го Задржува Својот Облик.Лес

Оваа 72 "x 72" туш завеса е погодна за конвенционалните големина када и туш кабина.Пакувањето на производот

Содржи : 100% Полиестер туш завеси 12 со метални куки и да Не се Лизга Килими.Домот туш завеса : многу Убава,

Стандардна големина60"(W)x72"(L) / 66"(W)x72"(L) / 72"(W)x72"(Л) .Погоден за повеќето бања со када.Полиестер Ткаенини : Вод

★Лесно да се Чисти : За метал дупки дизајн, може да висат и отстранување кадата завеса удобен.Материјал :

Стандардна големина60"(W)x72"(L) / 66"(W)x72"(L) / 72"(W)x72"(Л) .Погоден за повеќето бања со када.Полиестер Ткаенини : Вод

Полиестер 100% полиестер!Висок квалитет на печатење!.Големината е 66x72 инчи, кој има некоја грешка од 3 до 5 с

Полиестер.Печатени Ткаенини Туш завеса Со Buttonhole Насловот.Мерки 70" x 72" Инчи.Машина Перат.Не содржи PVC или

Содржи : 100% Полиестер туш завеси 12 со метални куки и да Не се Лизга Килими.Домот туш завеса : многу Убава,

Стандардна големина60"(W)x72"(L) / 66"(W)x72"(L) / 72"(W)x72"(Л) .Погоден за повеќето бања со када.Полиестер Ткаенини : Вод

Возрасни секс играчки за Возрасни сексуален однос производи Секс играчка за Возрасни орален секс предм

Возрасни секс играчки за Возрасни сексуален однос производи Секс играчка за Возрасни орален секс предм

100% Памук.Две огледало слика drawstring панели по пакет (секоја 36"W) 72" вкупна ширина x 63" на најдолгата точка, 18"

Please wait...