0
clear
  • Домашниот Куп Сушење Рек Брадавица Се Исцеди Рек Бебе Шише Хранење Шише Мулти-Функција Шише Носителот Кој Се Одвојува
  • -20%
  • -20%
Домашниот Куп Сушење Рек Брадавица Се Исцеди Рек Бебе Шише Хранење Шише Мулти-Функција Шише Носителот Кој Се Одвојува

Домашниот Куп Сушење Рек Брадавица Се Исцеди Рек Бебе Шише Хранење Шише Мулти-Функција Шише Носителот Кој Се Одвојува

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

може да се држи кафе или чај, чаши, шишиња и се пијат Чаши.Плоштад база дизајн е многу здрав ,.Практичен и хигиенски сушење метод кој може да се исуши до 6 бебе шишиња и додатоци.Лесно да се соберат-само да им помогнам на стап во соодветните дупка.Предмети може да се сушат во исто време после миење и дезинфекција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Дршката е покриен со TPE мека филм, кој е мека и не му наштети на вашите раце, и ја заштитува вашата мајка и

Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате б

Please wait...