0
clear
  • Амазон Основите iPhone Држачи за Кабел, ABS USB-за да го Молња, MFi Уверение, за Apple iPhone, iPad, 10,000 Наведнуваат животниот век - Бела, 1-Ft
  • -20%
  • -20%
Амазон Основите iPhone Држачи за Кабел, ABS USB-за да го Молња, MFi Уверение, за Apple iPhone, iPad, 10,000 Наведнуваат животниот век - Бела, 1-Ft

Амазон Основите iPhone Држачи за Кабел, ABS USB-за да го Молња, MFi Уверение, за Apple iPhone, iPad, 10,000 Наведнуваат

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

УНИВЕРЗАЛНО КОМПАТИБИЛЕН : Компатибилен со i Phone SE (2 Генералот) / 11 / XS / XS Max / XR / X / 8 Плус / 8 / 7 Плус / 7 / 6s Плус / 6s / 6 Плус / 6 / 5s / 5в / 5 / i Pad Pro / i Pad Воздух / Air 2 / i Pad мини / мини 2 / мини 4 / i Pad 4 генерација / i Pod Touch 5 генералот / i Pod nano 7 генералот и Удира Пилула+.НОВИ кабли биле тестирани за да се наведнуваат од 90 степени 10.000 пати.СИГУРНО ОДГОВАРА : Здрав unibody конектори се спротивстави на штета додека се обезбеди безбедна одговара со секој вметнување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

20 W USB C Брз Полнач : Оваа Власт Испорака Ѕиден Приклучок со USB C до молња кабелот поддржува брз полнач за на

【Широк Компатибилност】 : Ова Apple MFi Заверена Кабел е Погоден за Сите Молња интерфејс Уред, како i Phone 13 Pro M

Мека како слез : направен од течни силиконска гума која, исто така, може да се користи на бебето pacifier,па о

Висок Квалитет на Молња Најлон Braided Constructed од ниту пластика, ниту Поликарбонат плашт, но има особено висо

Дизајниран за i OS летало корисници, компатибилен со DJI Mavic Мини 2 / Mavic Воздух 2 / DJI Воздух 2 S.Совршена долж

Ова ќе се работи на i Phone 12? Да овој usb c до iphone кабелот ќе работи со сите iphone телефони кои имаат молња порта.

Брзо Полнење за Да се обезбеди сите околу заштита за целото кабел, ние, исто така, да ја зајакнат кабел е

❤ Повеќе Должини i Phone Држачи за кабел од 5 пак е погодно за различни употреба.Тие може да ги исполни сите

5" / i Pad mini5 7.Издржливи Тип C до Молња Кабел : Врвен ТехнологијаМетал штит и Ласерски заварување се додава

【MFiсертификација】Нашите iphone држачи за кабел 3ft обезбедува целосна голема брзина на полнење и синхрони

Нејзините USBза да го USBC кабел, Не USB C до USB C Повеќе USB C Полначот Уреди.За брзо полнење, ве молиме да ги обез

конектор со молња крајот обезбедува безбедно полнење за вашите уреди.издолжени дизајн + Алуминиумски м

Голема компатибилност : 13 / 13 Pro / 13 Про Max / 12 / 12 Pro / 12 Про Max / 11 / 11 Pro / 11 Про Max / SE / Xs / Xr / X8 / 8 Плус / 7 / 7 Плус / 6 / 6

Универзална Компатибилност : Компатибилен со i Phone SE (2 Генералот) / 12 Мини / 12 / 12 Max / 11 / XS / XS Max / XR / X

⚡【MFi Заверена Lighing Кабел】USBC до Молња Кабел со оригинални MFi сертификација (Направени за i Phone, i Pad и i Pod) б

Please wait...