0
clear
  • 2 во 1 Дигитален Аудио USB C до 3,5 mm приклучок за Слушалки Адаптер со 60W PD Полнење Plug and Play Аудио Џек Слушалка Dongle Поддршка Lossless Музика за iPad про MacBook Pro/Ер М1 2021(Бела)
  • -20%
  • -20%
2 во 1 Дигитален Аудио USB C до 3,5 mm приклучок за Слушалки Адаптер со 60W PD Полнење Plug and Play Аудио Џек Слушалка Dongle Поддршка Lossless Музика за iPad про MacBook Pro/Ер М1 2021(Бела)

2 во 1 Дигитален Аудио USB C до 3,5 mm приклучок за Слушалки Адаптер со 60W PD Полнење Plug and Play Аудио Џек

DEN 455.76

Достапност
Достапно за нарачка

[USB C до 3.5 мм Аудио Адаптер] Овозможува истовремено полнење и слушате музика/Телефон за повик, овој приклучок за слушалки адаптер има DAC дигитални да аналоген конвертор чипсет вграден овозможи музика и полнење во исто време, поддршката на слушалка жица контрола/ јачина на глас нагоре/надолу/телефонски повици повеќе функција во 1 адаптер. [Lossless Квалитет на Звукот] Компатибилен со Apple Музика, до 24 Бита / 96 KHZ, изградена во отстранување на бучава DAC чип за да се обезбеди ниска дисторзија и подобро аудио квалитет.Уживаат во музиката додека го полните вашиот уред и било каде во секое време. [PD Полначот Функција] PD 3.0 & КК 2.0, Max 60 W голема брзина на полнење на телефонот кога слушате песни.Полнење брзина се зголеми за 30%.Едб галвански се згусне бакар јадро да се обезбеди безбеден и стабилен брзо полнење, Не боли телефонот и не ја изгуби власта. [Одлично Компатибилност] Овој тип c помошен и адаптерот за полнење кабел е компатибилен со USB-C i Pad Pro/Mac Book Air/Samsung Галакси S21/S20/S10/Google пиксели 4А -.Ве молиме Имајте на ум : Овој адаптер може да НЕ се компатибилни со Мото, VIVO или One Plus Телефон. [Совети] Оваа аудио адаптер користи USB-C connector, НЕ се компатибилни со i Phone или i Pad (Light-ning).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Поддршка на Сите Платформа употреба на PS4 / Xbox ЕДЕН / PS3 / XBOX 360 Контролори.Лесен за употреба.Поддршка PS3 / PS4

Висок квалитет на оптичко стакло изградба.Стандардна црна reticle исчезнува на темно површината, но, бела re

▶[НАДГРАДИ] Нови материјали обезбеди строга доверливост и да се спречи прегревање како и другите!Оваа 2

4Prong Машки 3Prong Женски, Nema 1430 P 4Prong Фен машки приклучокот, 30AMP 125 / 250 V да Nema 1050 R женски receptacle 30 AMP 250 V.Поврзете

DMWBLC12 / DCC8 атарот на батеријата спојка, практичен адаптер за напојување замена за Panasonic камери.Компатибил

Сет од 3 влијание одделение хром moly штекер адаптери (1) 1 / 4" Женски 3 / 8" Машки (1) 3 / 8" Женски 1 / 2" Машки (1) 1 / 2"

Дополнителни ЗЕЛЕНА заштитно јаже е многу важно, ве Молиме да се поврзете КРУГ ТЕРМИНАЛ на зелена жица з

Telecentric оптика со слаба светлина дефицит.Parfocal со различни микроскоп цел леќи.Отворот целосно заедно со м

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

【Замена】 : Овој Адаптер е Сосема Нов, Висок Квалитет Никогаш не се КОРИСТАТ (неОЕМ).Кабел должина : 3.9 FT /

【Компатибилни Модели】 ACKE8 AC Адаптер за полнење одговара за Canon EOS Бунтовнички T5i, T4i, T3i, T2i, Бакнеж X7i, Бакн

Во светот Влезен напон : AC 100~240 V 1.5 А, 50~60 Hz, Излез : наизменична СТРУЈА 9.0 V / 5.0 НА 45 W.Безбедносни Карактерис

▶[НАДГРАДИ] Нови материјали обезбеди строга доверливост и да се спречи прегревање како и другите!Оваа 2

Монтажа Големина : 23.2 mm, или 30 мм, или 30.5 mm, или 1.25 Инч.Точка Име : Микроскоп Дигитална Камера Адаптер Прсте

Висок Квалитет!.Модел : ACKE8 AC Адаптер(ЛПE8 батерија).Влезен Напон : 100 V240 VAC (5060 Hz).Излезен Напон : 7.4 2 A.Вовед :

Headphone носител : На суспендирани слушалки држачот е многу погодна за шлемови и може да се одржи на слушалк

1 【Компатибилни Модели】ACPW20 AC Адаптер за полнење за Sony Алфа A5100, A6000, A6400, ZVE10, A6500, A6300, A6100, A7, A7 S, A7 R, О7 II, A7 S II,

【Извршување на подобар звук】 паметен Телефон, да 3.Само 3 чекори за да ги зачувате вашите досадно патува

Висок Квалитет!.Модел : ACKE8 AC Адаптер(ЛПE8 батерија).Влезен Напон : 100 V240 VAC (5060 Hz).Излезен Напон : 7.4 2 A.Вовед :

✿Снабдувањето со електрична Енергија обезбедува енергија и поврзување на вашиот Kinect, се осигура дека ќ

Висок Квалитет!.Модел : ACKE8 AC Адаптер(ЛПE8 батерија).Влезен Напон : 100 V240 VAC (5060 Hz).Излезен Напон : 7.4 2 A.Вовед :

Nitze N21D1 V Планината батеријата адаптер специјално дизајниран за Moman / HEDBOX UNIX / Ansso / Powerange / IDX Vпланината бат

Please wait...