0
clear
  • 3D Пеперутка Акрилик Помине Уметност 3D Пеперутка Помине Шарм со AB Помине Уметност Rhinestones за Помине Уметност Декорација & DIY Изработката Дизајн
  • -20%
  • -20%
3D Пеперутка Акрилик Помине Уметност 3D Пеперутка Помине Шарм со AB Помине Уметност Rhinestones за Помине Уметност Декорација & DIY Изработката Дизајн

3D Пеперутка Акрилик Помине Уметност 3D Пеперутка Помине Шарм со AB Помине Уметност Rhinestones за Помине Уметност

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пеперутка Помине Уметност : пеперутка елементи се веќе популарен тренд.На стереоскопски 3 D смисла прави да се чувствувате повеќе живописни во пеперутка помине шарм. 3 D пеперутка на доградба на акрилни нокти во различни бои, различни бои избори што ќе се осигура да се носат со различни бои секој ден, да ги направите вашите нокти да изгледаат повеќе домот и сјајна.Сигурен Материјал : овие шарени акрилна смола пеперутка помине уметност украси се направени од вештачка смола материјал, со 3-димензионални и 3 D ефект, изгледа примамливо и убава на ноктите, можете да ги комбинирате некои AB rhinestones или sequins за да се создаде шармантна помине уметност декорација, лесни и издржлив, лесен да се применуваат, не е лесно да исчезнат или да се скрши, може да ви послужи за долго време.Широк Апликации : совршен ab rhinestones за занаети, ноктите уметност, облека, чевли, накит, телефон, картичка за изработката, DIY занает, кеси, венчаница, книги, гитара,чаши, таблети, високи потпетици, табела растера и така натаму.Ги исполнува сите што ви треба за голем спектар на блескави ноктите уметност дизајни.Преносни : опремени со кутии, кој го направи тоа не е лесно да се мешаат, многу лесен и лесно да ги чувате и да го носат, преносни доволно за патување и вршење.Доживотна Гаранција:ако имате било какви прашања или незадоволство со производ,ве молиме контактирајте со нас, прво, нашите пријателски услуги на клиентите тим 24 часа се чека за да ви помогнеме.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Санитарни Спакувани】 : Секој четка за заби главата опремени со прашина маска потоа затворен во пласти

ДОВЕРЛИВИ КОМПАНИЈА.Брада Снабдување производи се продаваат во продавници низ САД & Канада од 2014 година

Делот 15 од FCC Дел 97 Уверение.FFC ID : 2 AJGMUV5 R.Со 12.99 инчен должина Тактички Антена, токи со повеќе Долго Заѕвон

FITMENT : Компатибилен со Рам 1500 20162018, Рам 1500 Класичен 20192021, Ram меморија 2500 3500 20162021 ВИСОК КВАЛИТЕТ на : Високи

Различни Стилови : Focal20 висок квалитет самолепливи свила печатење на екран матрицата има разни видови н

Вкупна Должина : 15mm / 0.59"; Род Кол : 1.2 mm / 0.05"; Раководител Кол : 2.5 mm / 0.1"; Пакет Содржина : 50pcs x Месинг Мали

Задоволување на побарувачката на евтини, издржливост и ефикасност.Нема собрание е потребно.Материјали

Четири Кочница Тапан Колекции за Ifor Вилијамс Приколки.Вклучува тапани, воланот лежишта, еден истрел оре

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Се продаваат како 25 / Кутија.Прва помош антисептик брише обезбеди осилото олеснување и помогне да се спр

Пакетот Вклучува : 2 парчиња розова боја на ноктите спа сад, лесно да ги исполни вашите секојдневни потре

Производ се продава за истражување или за понатамошно производство, употреба само, не за храна или дрог

ЗДРАВ И АТРАКТИВНИ : совршено избалансиран, трајни и атрактивни ротирачки ТВ стои дека безбедно да има м

Делот 15 од FCC Дел 97 Уверение.FFC ID : 2 AJGMUV5 R.Со 28.3 инчен должина Тактички Антена, токи со повеќе Долго Заѕвони

За 3cm stamper главата, одговара најмногу на ноктите големини, Желе силикони ви помогне да ги собереш модели

【Модел за поддршка】ABBREE PL2303 USB Програмирање Кабел Компатибилен со двонасочна Радио(Baofeng УВ5 R / 5 RA / 5 RE / ,У

ВЧУДОВИДУВАЧКИ КАПАЦИТЕТ. држи до 12 шишиња од речиси било која големина и форма како и многу други додат

ПРОФЕСИОНАЛНА ПРЕЦИЗНОСТ : Wahl е Професионална 5 Ѕвезда Detailer е дизајниран да ја испорача остри перформан

[Висока Густина ХранаОдделение Материјал] стаклена чаша е направена од ултрависока јачина на borosilicate ст

Конектор : N Женски 50 Ohm Конектор; Конектори : SMA Машки 50 Ohm Конектор; Кабел : RG58 Коаксијален Кабел; Должина :

Универзална ТВ Количка идеален за повеќето 32" 70" рамна и криви панел Телевизори кои тежат до 100lbs(45kg).Прил

ЕКСТРА ШИРОК : Порта стои 30 Инчен високи за дополнителна безбедност.Се проширува за да ги собере отвори

【Мултифункционален】Bao Feng УВ5 R вистинската моќ, таа има Висока / Ниска Моќност Switchable;Со Функција VFO & Мем

ИСКЛУЧИВО НАМЕНЕТА ЗА DUALSHOCK 4 : Прецизно сечење се вклопуваат Play Sation 4 (PS4 / ТЕНОК / ПРО) контролер совршено

Израмнување на врвот на сад обезбедува точно измерени примероци.Направени од ФДУ и ЕУ во согласност мат

Под кабинет ТВ планината одговара на рамни екрани со VESA монтажа гром дупка модели на 75, 100, и 200mm (измери р

【Врска】 Поврзете [N тип Машки] антената на уредот со интерфејс на [RPSMA Женски или SMA Женски]...

Врвен Квалитет.Нашите производи се произведени во ISO9001 квалитет сертифицирана фабрика.Сите делови се о

【Градина Заштитник】Чувате мачки , кучиња и други животни далеку од вашата градина, цветните леи и зеле

Please wait...