0
clear
  • Worthofbest амбуланта корегирање Кристал ги поставува стандардите, Апликатори Раководство, Топла Фиксна Стапче Bedazzler Комплет, 4080Pcs, Кристал AB, Јасно, 14 Бои, 7 Совети, 4 Каме
  • -20%
  • -20%
Worthofbest амбуланта корегирање Кристал ги поставува стандардите, Апликатори Раководство, Топла Фиксна Стапче Bedazzler Комплет, 4080Pcs, Кристал AB, Јасно, 14 Бои, 7 Совети, 4 Каме

Worthofbest амбуланта корегирање Кристал ги поставува стандардите, Апликатори Раководство, Топла Фиксна Стапче

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Амбуланта корегирање Апликатори Алатка Стапче ги поставува стандардите за Полнење - DIY сјај дизајн секогаш кога сакате, Rhinestones за Облека Занаети, тексас фармерки, кожа, облека, на врвот, маици, purses, или чевли.Добар Квалитет амбуланта корегирање Rhinestones за Занаети, Облека и Ткаенина, Фармерки, Кожени - На амбуланта корегирање апликатори кристал машина загрева брзо, само треба околу 2 минути.Четка за чистење на лепак исклучите совети.Многу лесен за употреба со сите алатки потребни, никогаш не се плеткаш.Амбуланта корегирање Rhinestones Апликатори Алатка Пенкало со Кутија Топла фиксна Rhinestones 10 SS од 12 бои (2160 компјутери) и една Кутија на 4 Големини 10 SS 16 SS 20 SS 34 SS амбуланта корегирање Кристал AB Rhinestones (860 компјутери) и амбуланта корегирање Јасно Rhinestones (860 компјутери), 1 торба 200 компјутери 20ss rhinestones во 5 бои - Камења се одлични за дизајнирање "blinging" декорација на облека, чевли, убави бои за појавување на облека.Се применуваат светлина притиснете, ако е потребно.Голема како подарок за обука DIY талент.Сè Вклучени Дополнителен Комплет во 1 Zip Торба - Badazzbeads комплет Вклучувајќи амбуланта корегирање пенкало кристал машина (со on/off прекинувач), 7 амбуланта корегирање апликатори совети (7 Совети : 2mm, 3мм, 4mm, 5mm, 7mm, 9mm станот, топло место), 1 кутија на 10ss амбуланта корегирање rhinestones во 12 цврсти бои, 1 кутија на амбуланта корегирање AB кристално јасна и rhinestones, и во 4 големини, 1 торба на 20ss амбуланта корегирање rhinestones во 5 цврсти бои, восок скапоцен камен берач, пинцети, четка, метал стојат, тави, прирачник.Rinstonestone за занает bling надвор фустан за помалку од еден час.Пегла на rhinestones за облека, само треба да се вертикално покрие топла совет на врвот на амбуланта корегирање rhinestones за околу 15 секунди, секоја од нив.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Премиум Материјал : Подобро Смола и Безбеден за вас.Овие шарм се направени на супериорен смола, здрав и н

【Модел за поддршка】ABBREE PL2303 USB Програмирање Кабел Компатибилен со двонасочна Радио(Baofeng УВ5 R / 5 RA / 5 RE / ,У

ДОВЕРЛИВИ КОМПАНИЈА.Брада Снабдување производи се продаваат во продавници низ САД & Канада од 2014 година

ЗДРАВ И АТРАКТИВНИ : совршено избалансиран, трајни и атрактивни ротирачки ТВ стои дека безбедно да има м

【Градина Заштитник】Чувате мачки , кучиња и други животни далеку од вашата градина, цветните леи и зеле

Се продаваат како 25 / Кутија.Прва помош антисептик брише обезбеди осилото олеснување и помогне да се спр

Нови Desgn : 3 D Западно Prner s a deskop на западно ar machne, пот quck и лесно DIY на западно desgns, 7nch бургасdefnon уф екран, гол

Четири Кочница Тапан Колекции за Ifor Вилијамс Приколки.Вклучува тапани, воланот лежишта, еден истрел оре

Конектор : N Женски 50 Ohm Конектор; Конектори : SMA Машки 50 Ohm Конектор; Кабел : RG58 Коаксијален Кабел; Должина :

Хоризонтално Поместување за ТВ Центрирање Ова лизгање ТВ ѕид може да се лизна лево или десно за да идеа

Вкупна Должина : 15mm / 0.59"; Род Кол : 1.2 mm / 0.05"; Раководител Кол : 2.5 mm / 0.1"; Пакет Содржина : 50pcs x Месинг Мали

Различни Стилови : Focal20 висок квалитет самолепливи свила печатење на екран матрицата има разни видови н

◆Совршена големина : 5.71*5.04*4.06 инчи,може да се одржи 400g / 14oz Семе може да се користи за сите мали птици, ка

Пеперутка Помине Уметност : пеперутка елементи се веќе популарен тренд.На стереоскопски 3 D смисла прави

Универзална ТВ Количка идеален за повеќето 32" 70" рамна и криви панел Телевизори кои тежат до 100lbs(45kg).Прил

Пирсинг Комплет : 140 PCS професионални пирсинг комплет вклучува сè што ви треба за пирсинг ( Нос, Nostril, Веѓа,

Две 12 V 22 Ah SLA Замена на батерии за Гордост Мобилност Гого Ултра X Количка MKB ES17 12 скутер количка за замена

ЕКСТРА ШИРОК : Порта стои 30 Инчен високи за дополнителна безбедност.Се проширува за да ги собере отвори

ИСКЛУЧИВО НАМЕНЕТА ЗА DUALSHOCK 4 : Прецизно сечење се вклопуваат Play Sation 4 (PS4 / ТЕНОК / ПРО) контролер совршено

????ПОВЕЌЕ & ПОСИЛНИ Екстра долг целост предлогот ТВ ѕид со навистина импресивен стигне и одлични цврсти

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Пакетот Вклучува : 2 парчиња розова боја на ноктите спа сад, лесно да ги исполни вашите секојдневни потре

ОДЛИЧНА ЦРВЕНО СВЕТЛО УРЕД : Авторазвиени од Трети Чип вклучува 630, 660, и 850 бранови должини, што значи наш

【Врска】 Поврзете [N тип Машки] антената на уредот со интерфејс на [RPSMA Женски или SMA Женски]...

Safe материјал : мачка скок мат е изработен од квалитетни PP материјал, кој е сигурен и безбеден за домашни

направени од високо квалитетни материјали и можат да бидат трајни производи за долго време.кристал пив

Оваа црвено светло уред обезбедува моќни болка, без да предизвика штетни несакани ефекти.Црвено светло

【Санитарни Спакувани】 : Секој четка за заби главата опремени со прашина маска потоа затворен во пласти

★【Пакетот Вклучува】 Нашите сублимација козметички кеси поставите вклучувајќи 10 парчиња сублимација

Please wait...