0
clear
  • Liberty4Pcs Нерѓосувачки Челик 3-инчен Дебели Шарки, Вратата и Прозорецот Шарки се Опремени со 24Pcs Нерѓосувачки Челик Завртки
  • -20%
  • -20%
Liberty4Pcs Нерѓосувачки Челик 3-инчен Дебели Шарки, Вратата и Прозорецот Шарки се Опремени со 24Pcs Нерѓосувачки Челик Завртки

Liberty4Pcs Нерѓосувачки Челик 3-инчен Дебели Шарки, Вратата и Прозорецот Шарки се Опремени со 24Pcs Нерѓосувачки

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

Име на производот : не 'рѓосувачки челик задебелена 3-инчен зглоб (направен од високо-квалитет на 304 нерѓосувачки челик, со подобра анти-' рѓа перформанси и долг животен век).Лесен за инсталација : Инсталирате со завртка, вклучени тука.Боја : сребро.Отворање големина : 75x 50 x 1.5 mm / 2.95" x 1.97" x 0.06" (должина * ширина * дебелина); монтажа дупка со дијаметар : 5.8 mm; нерѓосувачки челик завртка големина : M4x20 (навој дијаметар * должина) детални димензии се прикажани во слика.Растојанието помеѓу две дупки во средината е 38mm/1.49 во, што е повеќе погоден за областа за контакт помеѓу завртка и панел и го подобрува стегање.Пакет содржина : 4pcs нерѓосувачки челик 3 инчи дебела зглоб плус 24pcs нерѓосувачки челик завртка{Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме ни e-mail за консултации, јас ќе ви одговори во рок од 24 часа!}.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Површината е исклучително бранеа, не е лесно да ' рѓа, отпорни на кршење, издржливи и долготрајни.Гаранти

25 во дебел.Должина : 3 in Height : 3 in Width : 0.Тие обезбедуваат повеќе сила и безбедност и добар избор за вашиот ге

Боја / Крај : Рамни Црни.Затворање Акција : НеСамо Затворање.Овие шарки за врати кои имаат не помалку од 1 /

Премиум Квалитет Шалче Шарки : Decobasics променлива шалче шарки се направени од премиум задебелена метал за

КВАЛИТЕТОТ ШАРКИ : 25 пара на шарки (50 шарки вкупно) направени од челик, подготвени да се одржи до против н

????Пакет Содржина : 4 x Кутија Шарки ????Се користи во дом,канцеларија,училиште,работилница,ресторан,и сл...

Salice Ecenthree мека блиску кабинет зглоб направени во Италија 3 камери на вредноста со 106 Степени Отворање Аго

Пакет Содржина : 4 Парчиња x Вратата Зглоб;Со монтажа завртки。.Лесно да се инсталира,Главната Боја : Ср

Трака шарки се црнообложено и се погодни за употреба во вратите, кабинети, windows, свлечишта, итн.Трака шар

Целосно mortised во врата и рамка така зглоб не може да се види кога е затворена.За користење со 2" дебел или п

Црна Нерѓосувачки Челик Шарки 304 Одделение, со Висок Квалитет Рамен Црн Финиш.Безбедност На Шарки НеОт

Солидна ладно валани челик, никелобложено на двете страни, рѓадоказ и отпорни на корозија.Лесно да се ин

Светло должност апликација.Товарот 25kg на врата (со Користење на 3 x 6inch Т шарки, по вратата).Affordably лесно да

????Материјал : Железо;Облик : Тркалезна ????Боја : Бронзени;Зглоб Дијаметар : 60mm / 2.36" ????Лесно се користи за и

Големина : 65*15mm / 2.55"*0.59"(L*W),тежина : 6g,детални големината на сликата.Тој е направен од железо, што се корист

Материјал : Цинк Легура.Трајни,анти ' рѓа и носатотпорни.Жица цртање полиран површината...

Лесен за инсталација : Овие шарки лесно да го инсталирате, тесни игли за левак или десно раце апликации,

Боја / Крај : Сатен Никел.Затворање Акција : НеСамо Затворање.Овие шарки за врати кои имаат не помалку од 1

????Пакет Содржина : 30 x Барел Шарки ????Лесен за инсталација и непречено функционирање ????Широко се користи

Робустен дизајн обезбедува шарки држи до вашиот стандарди.Површина поставена за леснотијата на инстал

Солидна засилен умрепечат заврши,овие вратата шарки поседуваат отпорен на корозија,отпорни на влага и

Please wait...