0
clear
  • Live View Унисекс е Tripod, Црвена, ЕДНА Големина
  • -20%
  • -20%
Live View Унисекс е Tripod, Црвена, ЕДНА Големина

Live View Унисекс е Tripod, Црвена, ЕДНА Големина

DEN 696.00

Достапност
Достапно за нарачка

Live View Голф tripod адаптер лесно & флексибилна употреба.Алуминиумски адаптер род, се вклопува во било кој стандарден tripod планината.Флексибилни tripod ќе клип на речиси секој предмет да се обезбеди монтажа решение.Мал и компактен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CP30S4 II Компактен / Travel 10 X Карбонски Влакна Tripod Алатка за Полнење Скок Нозе Гумени Нозе FLM 10 Година Огран

Спецификации : 4 нога делови; максимална висина 59.Против корозија.Карбонски влакна нозе за леснотија и ц

Please wait...