0
clear
  • КО-Z 800W Електрични Base Сандер со Вакуум Прилог & Рачки, Base Refinishing Сандер со Прашина Колектор & Светла, Запалени Ѕид & Кат Остатоци Отстранување Моќ Алатка за Ниска Ѕидно
  • -20%
  • -20%
КО-Z 800W Електрични Base Сандер со Вакуум Прилог & Рачки, Base Refinishing Сандер со Прашина Колектор & Светла, Запалени Ѕид & Кат Остатоци Отстранување Моќ Алатка за Ниска Ѕидно

КО-Z 800W Електрични Base Сандер со Вакуум Прилог & Рачки, Base Refinishing Сандер со Прашина Колектор & Светла,

DEN 2783.76

Достапност
Достапно за нарачка

На Комплетен Пакет -Има многу повеќе од само сандер во оваа група.Секое време си работат во ниско-видливост на животната средина, едноставно се префрлат на две LED ленти вградени во рамката за лесен извор на осветлување, што значи без разлика што и час, тоа е, вие никогаш не ќе мора да одат во потрага за светло или фенер.Тоа е технологија што ви овозможува непречено оние груб места надвор, сите, додека избегнување на вообичаените пречки на патот на процесот на работа.Нерамни Површини прават Лесно - Со овој сандер на ваша страна, вие секогаш ќе бидат оперативни на уште kýlové.Едноставно песок далеку додека вграден во вакуум прашина колектор не на одмор.Прашина Систем за Собирање - Оваа корисна ѕид сандер со вакуум прилог елиминира прашина и други скитници честички како што се на работа.Кога ќе помине над сите груб, солиден, или на друг начин unsmooth површини, мека sponging опремени директно во неговата тркала автоматски се приспособува за да одговара на обликот на таа нерамна површина.Водечки на Начин - Дури и по зајдисонце, оваа машина секогаш прави "светлина" работата на пескарење работни места.Сега тоа е светла идеја во изградба?.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

На Логан F2002 Слика Кадрирање Сандер ќе песок митра намалувања на совршен 45 степени агол.На F2002 го заменув

КОНТРОЛА : Диск кочница забавува машина брзо, и ќе го активира веднаш да се запре машина во итни случаи.Е

Please wait...