0
clear
  • Neoera Магнетна Врата Затка, Ажурирани Хидраулични Шок Абсорбента Технологија, Мека-Фати Магнетни Чекање, Премија на 304 Нерѓосувачки Челик, Анти- ' Рѓа, Тешки за Различ?
  • -20%
  • -20%
Neoera Магнетна Врата Затка, Ажурирани Хидраулични Шок Абсорбента Технологија, Мека-Фати Магнетни Чекање, Премија на 304 Нерѓосувачки Челик, Анти- ' Рѓа, Тешки за Различ?

Neoera Магнетна Врата Затка, Ажурирани Хидраулични Шок Абсорбента Технологија, Мека-Фати Магнетни Чекање, Премија

DEN 383.52

Достапност
Достапно за нарачка

АЖУРИРАНИ ШОК АБСОРБЕНТА ТЕХНОЛОГИЈА : Neoera магнетна врата тапа употреба изграден во иновативни хидраулични шок абсорбента технологија.Нашите шок абсорбента технологијата го намалува бучавата во споредба со другите магнет вратата тапа.Магнетна врата затка штити ѕидовите и вратите во секој блиски и отворени движење.Во Neoera, ќе се фокусира на секојдневните домашни проблеми, ние ги охрабруваме иновативни размислување и применуваат интелигентен дизајн на сите наши производи.МОЌНА МАГНЕТНА ВРАТА НОСИТЕЛОТ : Нашиот моќен магнет се подложува на стотици физички тестови.Избравме вистинскиот магнет моќ осигурува дека вратата ќе остане безбедно се отворени и функционираат беспрекорно.На магнетна сила е доволно силен да се задржи отворена вратата од силни ветрови.ПОГОДЕН ЗА РАЗНИ ВРАТАТА ВИДОВИ : магнетна врата затка може да бидат поставени на многу површини : дрво, метал, композитни материјали, итн.Магнетна врата затка е функционална, убава и одговара на многу décor стилови.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : процесот на Инсталација трае помалку од 5 минути.Пакетот доаѓа со детален кориснички прирачник и поддршка на додатоци за да ви помогнеме преку инсталација.Ве молиме имајте на ум дека по инсталацијата, јазот меѓу вратата и ѕидот е 4 1/2".ДИЗАЈН И ЗАВРШИ : На затка има сјајна и мазна текстура.Тој е направен од премија од не ' рѓосувачки челик и прецизна машина за сечење.Нашиот производ е здрав, рѓа-доказ, и има елегантен дизајн.Се спречи оштетување на вашиот вратите и ѕидовите.Купи со доверба, ние нудиме 2-годишна гаранција на нашиот производ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Се продаваат како 25 / Кутија.Прва помош антисептик брише обезбеди осилото олеснување и помогне да се спр

ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : Направен Од Квалитетот Инженер Дрво Со Убаво да Заврши, Па Тоа се Вклопува Во Со Твоит

【Градина Заштитник】Чувате мачки , кучиња и други животни далеку од вашата градина, цветните леи и зеле

ЕКСТРА ШИРОК : Порта стои 30 Инчен високи за дополнителна безбедност.Се проширува за да ги собере отвори

ИСКЛУЧИВО НАМЕНЕТА ЗА DUALSHOCK 4 : Прецизно сечење се вклопуваат Play Sation 4 (PS4 / ТЕНОК / ПРО) контролер совршено

Четири Кочница Тапан Колекции за Ifor Вилијамс Приколки.Вклучува тапани, воланот лежишта, еден истрел оре

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

ЗДРАВ И АТРАКТИВНИ : совршено избалансиран, трајни и атрактивни ротирачки ТВ стои дека безбедно да има м

◆Совршена големина : 5.71*5.04*4.06 инчи,може да се одржи 400g / 14oz Семе може да се користи за сите мали птици, ка

Две 12 V 22 Ah SLA Замена на батерии за Гордост Мобилност Гого Ултра X Количка MKB ES17 12 скутер количка за замена

Направени на 304 нерѓосувачки челик издржливи.Големина 5*50mm,6*60mm,8*80mm.Тие имаат мазна површина.Крути дизајн

????ПОВЕЌЕ & ПОСИЛНИ Екстра долг целост предлогот ТВ ѕид со навистина импресивен стигне и одлични цврсти

【Врска】 Поврзете [N тип Машки] антената на уредот со интерфејс на [RPSMA Женски или SMA Женски] 【Пакување Ли

Пеперутка Помине Уметност : пеперутка елементи се веќе популарен тренд.На стереоскопски 3 D смисла прави

【Мултифункционален】Bao Feng УВ5 R вистинската моќ, таа има Висока / Ниска Моќност Switchable;Со Функција VFO & Мем

ПРОФЕСИОНАЛНА ПРЕЦИЗНОСТ : Wahl е Професионална 5 Ѕвезда Detailer е дизајниран да ја испорача остри перформан

Please wait...