0
clear
  • Бел Екран Позадина 6 x 9 фт, Фотографија Backdrops, Завеси, Позадина, Бела Позадина, Позадина за Фотографија, Бела Backdrops за Фотографија ( НЕ Позадина Стојат )
  • -20%
  • -20%
Бел Екран Позадина 6 x 9 фт, Фотографија Backdrops, Завеси, Позадина, Бела Позадина, Позадина за Фотографија, Бела Backdrops за Фотографија ( НЕ Позадина Стојат )

Бел Екран Позадина 6 x 9 фт, Фотографија Backdrops, Завеси, Позадина, Бела Позадина, Позадина за Фотографија, Бела

DEN 282.72

Достапност
Достапно за нарачка

Ќе добиете : 1 * муслин позадина, 4 * пролет стеги. 100% полиестер, 3 фотографија позадина во различни бои за да се исполнат вашите различни фотографија потреби.Ако е потребно, ве молиме железо површината со пареа железо, но не се исуши железо.Поради светлината и на екранот за поставување разлика,објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Големина : 6 x 9 FT (72 * 108in) бела фотографија позадина позадина.Таму ќе биде род-во облик на џеб на врвот на секоја позадина крпа, за 3.2 инчи, кој може да се спушти слушалката каде што сакате да се обеси.Од муслин позадина е рачно изработени, па ве молиме да се разбере може да биде 1-2cm отстапување постои.Материјал : 100% полиестер.Екран Позадина Позадината се Перат,издржливи, мала тежина, добра вертикална чувство, лесно за чување и носат.Употребата на виткање, по приемот може да се creased, ве молиме да не грижете се, браздата нема да влијае на вашата употреба.На фотографијата во позадина има 3 бои и 3 големини.Можете да изберете боја и големина на позадината на Фотографијата за да одговара со лице или за нешто што сакате да пука.Различни осветлување ќе имаат различни снимање ефект,можете да се обидете да ја подесите светлата да се направи вашите фотографии подобро.Погоден за : Свадба, новороденче, Празник партија, Роденден, производ фотографија, тема партија фотографија, фото студио,ТВ и филмска продукција, мулти - функционални средини и на уметнички дела, миленичиња и се уште живот фотографија,На големи димензии на позадината е погодна за снимање големи сцени, многу луѓе исто така, може да се земе слики заедно.На производи за фотографија, исто така, може да се користи како завеси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Големина : 10x6.5ft свитлива позадина и задно demension : 11x9x2in, тоа ќе биде лесно да се носат и складирање.Постои џ

【ЗА НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ】 Професионална Фотографија Потекло.Лесна дизајн,во согласност боја,двострано уп

), оваа позадина е идеален за снимање и објекти и портрети.Големина : 4 х 6 ft.Во AOFOTO, ние постојано се стреми

Ние ќе ви обезбедиме со најдоброто решение.Спецификација : Бренд : Yeele Материјал : Винил ГОЛЕМИНА : Големи

❤ Пакет : само 1 BUC позадина.Позадина Стојат или Клипови не се вклучени.Златниот не е навистина златна св

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Транспортот одзема 1015 дена.Белешки : ве Молиме стојат право растојание кога у правите фотографии.Големи

Овој потег беше сметаат за развој на нови индустриски стандард.На 2ри Производи Upgrade.Винил крпа произвед

Ако користите позадина стојат,клип,или фотографска опрема,ефектот ќе биде подобро.Се препорачува употр

✔Лесни позадина : Неwove зелен екран нема загадување, мала тежина, мал волумен, количка.Лесно да се откажа

Имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт прво.Ви благодариме за вашата поддршка!

Големина : 10 x 7ft (W x H) / 3 x 2.2 m(W x H).Материјал : Винил, лесен и лесно да се носат(Не се Перат).Карактеристики : В

Компјутерски екрани се разликуваат во боја калибрација,Можеби разликите помеѓу реалниот и слики.Бидат

1 Тоа е совршен за свадби,промоции, advertisings, барови, центри, партии, саеми, изложби, фото кабина компании, и

Големина : 10 X24ft (3 X7.2 M) Позадина,совршен за телевизија,видео продукција и дигитална фотографија.Мека тка

????Среќен Божиќ за најдобри во светот! ????ГОЛЕМИНА на & МАТЕРИЈАЛ : Три големини на Божиќ Backdrops, ова е 5 x 3ft.Н

????Среќен Божиќ за најдобри во светот! ????ГОЛЕМИНА на & МАТЕРИЈАЛ : Три големини на Божиќ Backdrops, ова е 6 x 8ft.Н

Среќен Роденден Backdropcan се прилагоди Ако вашата позадина пристигна со мало браздата, едноставно железо з

Алуминиумска цевка дизајниран да се одржи потекло до 10 метри широк.Секоја цевка составена од 3 interlocking де

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

10 x 10 FT / 3 x 3 M Позадина, совршен за телевизија, видео продукција и дигитална фотографија.Род џебот на секо

1.Расклопна и се Користи Ако ви треба поголем големина или прилагодено слика ве молиме контактирајте ме.

Големина : 8 X6 ft (2.4 x 1.8 m).Материјал : винил шема платно е светла во боја, силен и издржлив, мала тежина и лес

1.Прекрасни Лесна Зелена Фото Студио позадина : 1 Парче 5 FT Широк X 8 FT Висина Зелена Фотографија Позадина.Т

[Оригиналниот Дизајн] Висок квалитет на резолуцијата на дигитални печатење со окофаќање на детали и lifeli

Оваа мала тежина ткаенина ќе ви даде живописни бои кои сте биле во потрага за во Позадина / Позадина.(а) д

Пакет : Укината,само во позадина без џеб.Користејќи серија на високотехнолошки дигитален дизајн и профе

2)Или ако сакате да ги испечатите вашите сопствени слики,пиксели мора да биде доволно голем,повеќе од 1 Mbi

Производ Инструкции : 1.Почитувани купувачи : Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со на

✔Елиминира рефлексии : површината на неплетени ткаенини има тридимензионална мрежа структура на боја

Please wait...