0
clear
  • Ветеринар е Најдобро Стоматолошка Заштита Прст Брише | Намалува Плакета & Freshens Здив | Чистење на Забите Прст Брише за Кучиња & Мачки | 50 Расположливиот Брише
  • -20%
  • -20%
Ветеринар е Најдобро Стоматолошка Заштита Прст Брише | Намалува Плакета & Freshens Здив | Чистење на Забите Прст Брише за Кучиња & Мачки | 50 Расположливиот Брише

Ветеринар е Најдобро Стоматолошка Заштита Прст Брише | Намалува Плакета & Freshens Здив | Чистење на Забите Прст

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

ЧИСТИ ЗАБИТЕ & НЕПЦАТА – Ветеринар е Најдобро Стоматолошка Заштита Прст Брише за Кучиња & Мачки обезбеди ефикасен начин за чистење на вашите миленици забите и одржување на добра орална хигиена.FRESHENS ЗДИВ - Редовна употреба ќе ви помогне во намалување на плакета start-up и промовирање на свеж здив.ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ - Нашите брише се направени со природни состојки како мајчина Душица Масло и Екстракт од Зелен Чај.ЗА РЕДОВНА УПОТРЕБА – Употреба најмногу еднаш на ден или колку што е потребно за најдобри резултати.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА – Ова специјално дизајнирани избрише овозможува домашно милениче на сопственикот да бидат водени од страна на нивните сопствени допир кога чистење на нивните миленичиња забите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

♦ Најефикасен ШЕПА БРИШЕ за кучиња.На supercharged решение е совршен за чистење далеку чакал и нечистотија.Шт

100 Unscented 100% природен памук брише се compostable / biodegradable!.Направени со Природни Состојки, исполнет со Камилица,

✅ СВЕЖА и ЧИСТА Чувајте ги вашите пал свежи и чисти од глава до шепа со нашите природни милениче влажни

Кога ќе ја отворите пакет ќе најдете природни, без штетни хемикалии или состојки, КАРТАТА е сертифицира

ВЛАЖНИ ОНИЕ БРИШЕ — Влажни Оние рака, брише, сега се достапни за вашите омилени пријатели!Истиот тим што

ВЛАЖНИ ОНИЕ БРИШЕ ЗА МАЧКИ — Влажни Оние рака, брише, сега се достапни за вашата омилена кожен пријатели

Нашите куче и мачка очи брише се омилени меѓу ветеринари за да биде мека и ефикасно!Чувајте ги вашите ми

Се користи како носот путер за француски bulldogs, куче balm за кожни алергии, куче шепа крем, шепа путер balm за

Климатизација Состојки Алое Вера, Витамин Е, и Хавајски Awapuhi им помогне исчисти, freshen и состојба при дава

Ги ОТСТРАНУВА НЕЧИСТОТИЈАТА И МИРИСИ — Burt ' s Пчели куче брише се брзо решение за отстранување на нечист

ВЛАЖНИ ОНИЕ БРИШЕ Влажни Оние рака, брише, сега се достапни за вашите омилени пријатели!Истиот тим што ќ

ПОДДРЖУВА ПРАВИЛНА ХИГИЕНА : Мијат твоето куче е лице, шепа, нога, и tushie без да остават влажни остатоци ил

НАПРАВЕНИ СО КАКАО ПУТЕР, ВИТАМИН Е, МАСЛО НАНЕ, & ШЕЈ ПУТЕР – Ова куче подлога balm од Палмер е направен со

Здравствено Безбедно Состојки : Направен со чисто природни состојки,противалергиски, и слободни од paraben

✅ 100 РАСТИТЕЛНА ОСНОВА БРИШЕ Земјата Оценет unscented брише мерка 8x8, и со гордост USDAУверение 99% biobased.Се мија

Please wait...