0
clear
  • HERCULINER Аеросол Спреј Кревет Лагер, 15 Унца
  • -20%
  • -20%
HERCULINER Аеросол Спреј Кревет Лагер, 15 Унца

HERCULINER Аеросол Спреј Кревет Лагер, 15 Унца

DEN 198.72

Достапност
Достапно за нарачка

J-Б Заварување Herculiner Аеросол е оригиналниот DIY камионот корито лагер во еден лесен-за-користење аеросол спреј за да!Тоа може да се користи на камионот корито облоги, приколки, брод палуби, пешачки патеки, автомобил подови, гуми fenders и повеќе!.Да се излечи и да го Поставите Времето : Herculiner Спреј За ќе се функционално лек 1 час по примената и целосно ќе се излечи во рок од 24 часа!.Разноврсна & Сигурен : Herculiner е тешка, текстура формула со "како нов" заврши дека лечи посилна од вода-базирани производ.Тоа овозможува трајно пропадна-отпорни заштитна облога која спречува ' рѓа и не чип, шушка или кора.Површината Апликации : Метални, Бетонски, Дрвени, Fiberglass, Гума, Најмногу Пластика, ПВЦ и повеќе!.Направете го тоа Сами : Голема или мала, можете да DIY со J-Б Заварување.Нашите тешки-должност епоксидна и лепила repair & restore го тоа право за прв пат.J-Б Заварување обезбедува супериорни перформанси, квалитет, и резултатите за Светот Најсилните Бонд.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Please wait...