0
clear
  • Тајна Лукс Едно Парче Камионот Корито Tonneau Покрие | UC3096L-АД | Вклопува 2019 - 2021 Dodge Рам 1500 (АД - Палка Сребро) Не Одговара w/ Мулти-Функција (Сплит) Дел 5' 7 Кревет (67.4)
  • -20%
  • -20%
Тајна Лукс Едно Парче Камионот Корито Tonneau Покрие | UC3096L-АД | Вклопува 2019 - 2021 Dodge Рам 1500 (АД - Палка Сребро) Не Одговара w/ Мулти-Функција (Сплит) Дел 5' 7 Кревет (67.4)

Тајна Лукс Едно Парче Камионот Корито Tonneau Покрие | UC3096L-АД | Вклопува 2019 - 2021 Dodge Рам 1500 (АД - Палка

DEN 527.76

Достапност
Достапно за нарачка

Се вклопува во 2019 - 2021 Dodge Рам 1500 (АД - Палка Сребро) Не Одговара w/ Мулти-Функција (Сплит) Дел 5' 7" Кревет (67.4").ФАБРИКАТА НАСЛИКАНИ На ЛУКС е боја-одговараше на вашиот камион е фабрика боја работа и живописана во Тајна е state-of-the-art боја објект.ЛЕСНО РАКУВАЊЕ Оваа маска е еден низок профил, Пресврт-Кодот се наоѓа во центарот на ЈУГОИСТОЧНА работи брави на двете страни на камионот корито чување на вашите вредности безбедна и скриени.СИЛНА & ТРАЈНИ Патентираната X-Ефект Инфраструктура Држи Капакот Силна.СТИЛСКИ НИЗОК ПРОФИЛ ЛУКС ДИЗАЈН На корица карактеристики аеродинамичен стил на линии за да се обезбеди стилски, модерен изглед и чувство.Тоа, исто така, има целосна периметар на заптивки за да се обезбеди заштита од елементи - снег, лапавица, или снег.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Инсталација : Лесно Се СтегаНа Тоа се карактеризира со патентиран latch и напнатост систем за да се задржи

Кревет Капи заштита на кревет шини против штета при давање на возило готов фабрички изглед.Заштитете го

Овие кревет железнички удел џеб опфаќа одговара 2019 2020 Надгради Silverado и GMC Сиера во задниот дел на вашиот

Модел : За Chevy Колорадо ( 2015 2020 ) / GMC Кањон ( 2015 2020 година ).Функција : Исклучително ефикасен за да се подоб

Периметар на гумени печати и внатрешната потрошувачка цевки носат вода подалеку од и надвор од кревето

FITMENT : ДНК MOTORING Тешко Три Пати Tonneau Покрие Компатибилен со 0918ч Рам 1500 / 1018 Ram меморија 3500 Оваа Надградба Ед

Се вклопува во 2015 2021 Chevy / GMC Колорадо / Кањонот 5' 3" Кревет (62.7").ИНДУСТРИСКА СИЛА ВИНИЛ За сигурен кревет з

Се Вклопува 200918, 19 / 20 Класичен Dodge Рам 1500 5' 7" Кревет (67.4").ЕКСТРА ТЕШКО се Добие покритие, која ќе трае Оваа

Please wait...