0
clear
  • Neevop 7X5Ft Винил Ден Торта Пресече Backdrops за Sunflowers Beehive Мед на Децата 1-ви Роденден Фотографски Студио Фото Потекло
  • -20%
  • -20%
Neevop 7X5Ft Винил Ден Торта Пресече Backdrops за Sunflowers Beehive Мед на Децата 1-ви Роденден Фотографски Студио Фото Потекло

Neevop 7X5Ft Винил Ден Торта Пресече Backdrops за Sunflowers Beehive Мед на Децата 1-ви Роденден Фотографски Студио

DEN 519.12

Достапност
Достапно за нарачка

【Пакет】 : Само 1 Pcs 7x5ft Винил Позадина.Стојат, Спојувалка Или Пол Џеб Не Се Вклучени. 【Материјал】 : Висок Квалитет На Винил; Лесна, Издржлив, Лесен, Висока Резолуција И Живописни Бои. 【Висока Дефиниција】 : Дигитално Печатење, Безбедност Мастило, Живи Слики,Висока Резолуција,Силен Уметнички Ефект. 【Апликација】 : За Фотографии, Слики, Фото Кабина, Дома Декорација, Позадина, Ѕид Позадина Сцена Или Декорација.Исто Така Погоден За Свадба, Роденден, Бебето Тушеви, Крштевање, Булчински Тушеви, Фестивали И Персоналните Фото Студио Реквизити. 【Подарок】 : Ние ќе ви даде 90x60cm иста позадина крпа за слободни, или може да ми испратите сликата, јас ќе се заврши за печатење и го испрати до вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Функција : плитки брчки(лесно да се отстрани со песна или машина ), Лесно да се откажам пати и го носат.Ком

Транспортот одзема 1015 дена.Белешки : ве Молиме стојат право растојание кога у правите фотографии.Големи

Исто така, многу голем формат на сликите може да се чини малку pixelated, кога ќе ја видите одблизу, но јас бид

Производ Инструкции : 1.Почитувани купувачи : Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со на

Овој потег беше сметаат за развој на нови индустриски стандард.На 2ри Производи Upgrade.Винил крпа произвед

10 x 10 FT / 3 x 3 M Позадина, совршен за телевизија, видео продукција и дигитална фотографија.Род џебот на секо

Ние ќе ви обезбедиме со најдоброто решение.Спецификација : Бренд : Yeele Материјал : Винил ГОЛЕМИНА : Големи

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт прво.Ви благодариме за вашата поддршка!

ПАКУВАЊЕ : 1 Позадина(виткање)КАРАКТЕРИСТИКИ : 1.Сите наши предмети се од висок квалитет!Ние гарантираме

2)Или ако сакате да ги испечатите вашите сопствени слики,пиксели мора да биде доволно голем,повеќе од 1 Mbi

????Среќен Божиќ за најдобри во светот! ????ГОЛЕМИНА на & МАТЕРИЈАЛ : Три големини на Божиќ Backdrops, ова е 5 x 3ft.Н

1.Прекрасни Лесна Зелена Фото Студио позадина : 1 Парче 5 FT Широк X 8 FT Висина Зелена Фотографија Позадина.Т

[Оригиналниот Дизајн] Висок квалитет на резолуцијата на дигитални печатење со окофаќање на детали и lifeli

Во однос на винил,ПОЛИЕСТЕР ПЛАТНО нема да биде лесно да се брчки.Сите рабови се усвои со посебни ливчињ

✔Елиминира рефлексии : површината на неплетени ткаенини има тридимензионална мрежа структура на боја

Испорака Тежина : 0.Само има 1 компјутер празник фотографија позадини Позадина Стои или Светла не се вклу

Пакет : Укината,само во позадина без џеб.Користејќи серија на високотехнолошки дигитален дизајн и профе

), оваа позадина е идеален за снимање и објекти и портрети.Големина : 4 х 6 ft.Во AOFOTO, ние постојано се стреми

Големина : 10 x 7ft (W x H) / 3 x 2.2 m(W x H).Материјал : Винил, лесен и лесно да се носат(Не се Перат).Карактеристики : В

1 Тоа е совршен за свадби,промоции, advertisings, барови, центри, партии, саеми, изложби, фото кабина компании, и

Please wait...