0
clear
  • Loctek 26-55 инчен ТВ Ѕид Заградата До 72 кг Тежина Капацитет, МАКС. 400x400mm VESA Големина, Полн Движење Вртливата Articulating со Рамен Екран
  • -20%
  • -20%
Loctek 26-55 инчен ТВ Ѕид Заградата До 72 кг Тежина Капацитет, МАКС. 400x400mm VESA Големина, Полн Движење Вртливата Articulating со Рамен Екран

Loctek 26-55 инчен ТВ Ѕид Заградата До 72 кг Тежина Капацитет, МАКС. 400x400mm VESA Големина, Полн Движење Вртливата

DEN 838.32

Достапност
Достапно за нарачка

✪ УНИВЕРЗАЛНА ТВ МОНТАЖА : Вклопат за повеќето 26-55 инчен Телевизори до 72lbs.Достапни VESA Големина : 75*75mm, 100*100mm, 200*100mm, 200*200mm, 300*200mm, 300*300мм, 400*200mm, 400*400mm. ✪ НАДГРАДБА на ГЛЕДАЊЕ ИСКУСТВО : Тилт -5° до 12°.Се прошири ТВ 2.4 - 13.7" од ѕидот.Целосна движење Articulating тв ѕид ќе одговара на било какви погледи кои мислите дека тоа е совршен. ✪ ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : ТВ ѕид месеци со пристоен настава и хардвер во пред-етикетирани кеси.Хартија образец го прави за инсталација на ТВ монтажа заградата полесно. ✪ ЗОШТО да ИЗБЕРЕТЕ НАС : Нашите планината може да се навалите и зглобот, што го прави лесно да се најде најдобрите агол на гледање и намалување на отсјај од светлата или windows.Сите Заеднички Хардвер вклучени, magenetic меур ниво.Безбедност тестирани.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Градина Заштитник】Чувате мачки , кучиња и други животни далеку од вашата градина, цветните леи и зеле

Хоризонтално Поместување за ТВ Центрирање Ова лизгање ТВ ѕид може да се лизна лево или десно за да идеа

★【Пакетот Вклучува】 Нашите сублимација козметички кеси поставите вклучувајќи 10 парчиња сублимација

【Мултифункционален】Bao Feng УВ5 R вистинската моќ, таа има Висока / Ниска Моќност Switchable;Со Функција VFO & Мем

◆Совршена големина : 5.71*5.04*4.06 инчи,може да се одржи 400g / 14oz Семе може да се користи за сите мали птици, ка

[Карактеристики на производот] : Конектор : SMA Машки да UHF Женски.Кабелот Тип : RG58 Коаксијален Кабел.Отпорн

Израмнување на врвот на сад обезбедува точно измерени примероци.Направени од ФДУ и ЕУ во согласност мат

Пакетот Вклучува : 2 парчиња розова боја на ноктите спа сад, лесно да ги исполни вашите секојдневни потре

ПРОФЕСИОНАЛНА ПРЕЦИЗНОСТ : Wahl е Професионална 5 Ѕвезда Detailer е дизајниран да ја испорача остри перформан

[Висока Густина ХранаОдделение Материјал] стаклена чаша е направена од ултрависока јачина на borosilicate ст

Тесни одговара, блиска соработка, мала празнина, голема флексибилност, лесно да доаѓаат и си одат,безбед

【Санитарни Спакувани】 : Секој четка за заби главата опремени со прашина маска потоа затворен во пласти

Нови Desgn : 3 D Западно Prner s a deskop на западно ar machne, пот quck и лесно DIY на западно desgns, 7nch бургасdefnon уф екран, гол

Пирсинг Комплет : 140 PCS професионални пирсинг комплет вклучува сè што ви треба за пирсинг ( Нос, Nostril, Веѓа,

направени од високо квалитетни материјали и можат да бидат трајни производи за долго време.кристал пив

【Модел за поддршка】ABBREE PL2303 USB Програмирање Кабел Компатибилен со двонасочна Радио(Baofeng УВ5 R / 5 RA / 5 RE / ,У

Четири Кочница Тапан Колекции за Ifor Вилијамс Приколки.Вклучува тапани, воланот лежишта, еден истрел оре

Please wait...